رشد ۳۳ درصدی پروژه های عمرانی دهه فجر در لنگرود
رشد ۳۳ درصدی پروژه های عمرانی دهه فجر در لنگرود

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری لنگرود از رشد ۴ برابری اعتبارات و ۳۳ درصدی پروژه های عمرانی دهه فجر امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش لنگرخبر، معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری لنگرود در دومین جلسه بزرگداشت دهه فجر که امروز(۳۰دی) در فرمانداری  این شهر برگزار شد، اظهار کرد: ایام‌الله دهه فجر فرصتی برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم و نسل جوان است تا در جریان خدمات نظام و دستاوردهای آن قرار گیرند.
وی با بیان اینکه در سال جاری ۷۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۷ میلیارد تومان برای شهرستان تعریف شده است، تصریح کرد: این تعداد پروژه نسبت به سال گذشته هم از جهت تعداد و هم از جهت اعتبار افزایش داشته است.
فرامرز مصطفوی از رشد چهار برابری اعتبارات و ۳۳ درصدی پروژه های عمرانی دهه فجر امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: پروژه های عمرانی دولت با وجود سال مالی سختی که پیش روداشته همچنان ادامه دارد و جای تحسین است.
معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری لنگرود ادامه داد: افتتاح ایستگاه پمپاژاشیان اطاقور، مجتمع اقامتی پذیرایی لوتوس، مرکز جهاد کشاورزی اطاقور، احداث نمازخانه، مسکن مهر ۱۱۹ واحدی خود مالک و ۱۰ واحدی تعاونی،  اجرای طرح مقاوم سازی مدرسه مهاجر، تکمیل مدرسه ۹ کلاسه علی اکبری از جمله افتتاحیه های دهه فجر است.