نارضایتی شهروندان چاف و چمخاله از خلف وعده مسئولان مسکن و شهرسازی

رئیس شورای اسلامی شهر چاف و چمخاله لنگرود گفت: خلف وعده مسئولان مسکن و شهرسازی در انتقال زمین‌ها از منابع طبیعی به این اداره برای ساخت‌وساز موجب نارضایتی شهروندان چاف و چمخاله شده است.

به گزارش لنگرخبر، مهران مهراب‌پور با اشاره به اعتراض شهروندان چاف و چمخاله نسبت به مسئولان مسکن و شهرسازی اظهار کرد: با توجه به واگذاری و انتقال زمین‌ها از منابع طبیعی به مسکن و شهرسازی، مقرر شده تا شهروندان بتوانند با دریافت پروانه از شهرداری به ساخت‌و‌ساز بپردازند.

وی با بیان اینکه مسئولان مسکن و شهرسازی در زمینه واگذاری زمین‌ها خلف وعده کردند، افزود: مسئولان این اداره با صدور نامه‌ای به شهرداری برای عدم صدور پروانه سبب شده تا شهروندان به دفتر شهرداری و شورای اسلامی مراجعه کنند.

رئیس شورای اسلامی چاف و چمخاله لنگرود ادامه داد: شهروندان خواستار واگذاری زمین از طرف مسکن و شهرسازی با قیمت عادلانه هستند که تاکنون این امر مهم محقق نشده است.

به گزارش فارس، در چند هفته اخیر دفتر شورای اسلامی شهر چاف و چمخاله با هجمه اعتراضات شهروندان مواجه شده و نارضایتی بیشتر مردم به دلیل بلاتکلیف ماندن آنها به دلیل قول‌های غیرعملی مسئولان مسکن و شهرسازی بوده است.

اداره منابع طبیعی اقدام به واگذاری برخی زمین‌های ساحلی به مسکن و شهرسازی کرده تا به متقاضیان با قیمت عادلانه فروخته شود اما با مخالفت این اداره مواجه شده است.