از دوره احمدی‌نژاد تا‌کنون برخی در هیئت‌مدیره مرا می‌زنند (۲)

مدیرعامل قرمزپوشان خاطرنشان کرد: آقایان هر روز خود را دوست ما اعلام کردند اما هر وزیری که آمد علیه ما مقابل او زدند. آقایانِ هیئت مدیره،‌ وزارت ورزش پرسپولیس عشق ۳۰ میلیون هوادار است و بچه سرراهی است. به گزارش لنگرنیوز ، محمد رویانیان در گفت‌وگو با فارس، پس از جلوگیری افتتاح برخی از کارهای […]

مدیرعامل قرمزپوشان خاطرنشان کرد: آقایان هر روز خود را دوست ما اعلام کردند اما هر وزیری که آمد علیه ما مقابل او زدند. آقایانِ هیئت مدیره،‌ وزارت ورزش پرسپولیس عشق ۳۰ میلیون هوادار است و بچه سرراهی است.

به گزارش لنگرنیوز ، محمد رویانیان در گفت‌وگو با فارس، پس از جلوگیری افتتاح برخی از کارهای اقتصادی‌اش اظهار داشت: متاسفانه چند ماهی است هیچ کس من را همراهی نمی‌کند و حتی در داخل هیئت مدیره پرسپولیس می‌خواهد من را بزنند که مانده‌ام دلیل این کارها چیست.

 

وی افزود: در جلسه آتی هیئت مدیره سوال‌هایی خواهم داشت که همه آنها را باید شفاف به من جواب دهند. می‌گویم وزارت ورزش شما که دو الی سه ماه هیچ کاری برای باشگاه پرسپولیس نکرده‌اید اگر با من مشکل دارید من را بردارید تا پرسپولیس ضربه نخورد. در دو ماه گذشته در بحرانی‌ترین شرایط ممکن بودیم. هجمه زیادی به سرمربی، باشگاه و بچه‌های ما وارد شد اما نه هیئت مدیره و نه وزارت ورزش از ما حمایت نکرد و فدراسیون هم حق ما را نمی‌دهد.

 

رویانیان ادامه داد: بر عکس این موارد برخی در خود هیئت مدیره ۶ ماه تلاش کردند تا چهره ما را خراب کنند. یعنی از خودمان ضربه خوردیم. این کار را در دوران احمدی‌نژاد انجام دادند و تا زمان روحانی هم دست بردار نیستند.

 

مدیرعامل قرمزپوشان خاطرنشان کرد: آقایان هر روز خود را دوست ما اعلام کردند اما هر وزیری که آمد علیه ما مقابل او زدند. آقایانِ هیئت مدیره،‌ وزارت ورزش پرسپولیس عشق ۳۰ میلیون هوادار است و بچه سرراهی است.

 

وی در پاسخ به این سؤال که منظور شما چه کسی است، گفت: خودشان می‌دانند! عده‌ای معلوم نیست این همه هجمه داخلی و خارجی برای چه می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند. یک ماه تقاضا کردیم از سوی هیئت مدیره آقای وزیر را ببینیم اما در اتاق ایشان باز نشد. بعد متوجه شدیم که از دوستان خودمان کارهایی کردند که به ما ضربه بزنند. باز هم هر کاری لازم بود تا در اتاق باز شود را انجام دادیم. اما هیچ اتفاقی نیفتاد و حتی رئیس هیئت مدیره اکبری نیز با وجود درخواست راه به جایی نبرد مگر ما زیرمجموعه وزارت ورزش نیستیم؟ پس چرا نباید به ما کمک شود؟ به نظرم این روند خوب نیست. البته من به گودرزی حق می‌دهم چون جریاناتی به او اطلاعات اشتباه دادند اما اگر ما مدیرعاملیم باید به ما اعتماد شود در غیر این صورت چند بار گفتم بگذارید من بروم تا دست از سر پرسپولیس بردارند.

 

وی افزود: من چند بار استعفا کردم و پاسخی نشنیدم فقط به من گفتند بمان. حالا که مانده‌ام این بلاها را سر پرسپولیس می‌آورند. به خدا تحمل این مشکلات را ندارم. اگر با من مشکل دارید من را زودتر بردارید و اگر ندارید چرا این طور به ما حمله می‌کنید؟

 

رویانیان ادامه داد: نه فدراسیون و نه وزارت ورزش پول ما را نمی‌دهند که هیچ در کارهای ما نیز مشکل ایجاد می‌کنند. ۲ ماه است علیه سرمربی و باشگاه همه کارها را تعطیل کرده‌اند و هجمه درست کرده‌اند. چرا از هیئت مدیره کسی در این باره حرفی نمی‌زند. هر جا می‌روم کار اقتصادی کنم می‌گویند تو زیرمجموعه وزارت ورزش هستی و باید وزارت و هیئت دولت کارهای تو را تصویب و تائید کنند پس من چطور باید برای این باشگاه درآمدزایی کنم؟ نه حمایت می‌کنند نه پول می‌دهند و نه می‌گذارند کارمان را انجام دهیم. تازه تا آنجا که بتوانند ما را می‌زنند.

 

رویانیان تصریح کرد: واقعا مانده‌ایم که چه کاری باید انجام دهیم. این سؤال‌هایی است که باید هیئت مدیره به من جواب دهد، تا من هم تکلیف خودم را بدانم و بدانم چرا برخی‌ که در هیئت مدیره هستند می‌خواهند ما را این طور بزنند. امیدوارم که جواب قانع‌کننده‌ای داشته باشند. الیته این در شرایطی است که وزارت ورزش معلوم نیست ما را قبول دارد یا ندارد. اما نمی‌دانم چرا با سکوتش می‌خواهد به پرسپولیس لطمه وارد شود.