سم بخورید ، نوشابه نخورید!
سم بخورید ، نوشابه نخورید!

نوشابه‌های گازدار که دارای اسید کربنیک و گاز دی اکسید کربن همراه با شکر، طعم کولا، کافئین و سایر مواد افزودنی می‌باشند دارای کاربردهای فراوانی نیز هستند. به گزارش فرهنگ نیوز ، نوشابه‌های گازدار که دارای اسید کربنیک و گاز دی اکسید کربن همراه با شکر، طعم کولا، کافئین و سایر مواد افزودنی می‌باشند دارای […]

نوشابه‌های گازدار که دارای اسید کربنیک و گاز دی اکسید کربن همراه با شکر، طعم کولا، کافئین و سایر مواد افزودنی می‌باشند دارای کاربردهای فراوانی نیز هستند.

به گزارش فرهنگ نیوز ، نوشابه‌های گازدار که دارای اسید کربنیک و گاز دی اکسید کربن همراه با شکر، طعم کولا، کافئین و سایر مواد افزودنی می‌باشند دارای کاربردهای فراوانی نیز هستند.

از جمله این کاربردها می توان به رفع زنگ زدگی، رفع لکه خون یا روغن از لباس و پارچه، رفع لکه ناشی از نفت بر روی لباس، رفع سوختگی ماهی تابه یا دیگ، آبیاری گیاهان به منظور افزایش محصول آن و ضد یخ برای شیشه منزل و خودرو استفاده نمود.

رفع لک ناشی از آدامس بر روی مو، زدودن رسوب ظرف، و رفع آثار گازگرفتگی توسط عروس دریایی، رفع جرم سرویس بهداشتی، نظافت استخر یا وان دیگر خواص این ماده اسیدی است.

 

آیا هنوز مایل به نوشیدن این ماده اسیدی هستید ؟!

منبع: باشگاه خبرنگاران