آغاز عملیات احداث مجموعه فرهنگی‌ ورزشی لنگرود در دهه فجر

شهردار لنگرود از آغاز عملیات ساخت مجموعه بزرگ فرهنگی‌ ورزشی این شهر در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش لنگرخبر، رضا کحالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنگرود با اشاره به اینکه برای برطرف شدن معضل ترافیک اصلاح هندسی و مهندسی در برخی میادین این شهر صورت گرفته است، اظهار کرد: برطرف شدن معضل ترافیک شهر لنگرود از مدخل ورودی رودسر در منطقه کیاکلایه همواره مورد نارضایتی مردم بوده است.

وی با بیان اینکه در مسیر مذکور تقلیل عرض صورت گرفت، افزود: با انجام اصلاح مهندسی اکنون مسیر مذکور شرایط مطلوبی دارد و در فصل بهار و نوروز امسال شاهد ترافیک کمتری در محور مورد نظر خواهیم بود.

شهردار لنگرود خیابان‌های فعلی را پاسخگوی حجم بالای خودروها ندانست و تصریح کرد: با توجه به موقعیت گردشگرپذیری شهر لنگرود، اصلاح مهندسی با همکاری پلیس راهور صورت گرفت تا مشکل ترافیک تا حدود زیادی برطرف شود.

وی پروژه دفع آب‌های سطحی و اصلاح میادین را در حال انجام دانست و گفت: بازگشایی خیابان ۴۵ متری پشت پارک و مجاورت مسکن مهر با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

کحالی رسیدگی به سیمای شهری را از برنامه‌های مهم عنوان کرد و ادامه داد: اکنون طرح پیاده‌روسازی و پیاده‌راه‌سازی در حال اجراست و امیدواریم در آینده این طرح‌ها نتایج بسیار خوبی برای مردم شهر لنگرود داشته باشد.

وی با قدردانی از صبوری مردم لنگرود تصریح کرد: از شهروندان می‌خواهیم یک سال صبوری کنند تا شهری مناسب با فرهنگ مردم آن را آماده کرده و تحویل دهیم.

شهردار لنگرود با اشاره به اجرای طرح‌های دهه فجر در این شهر یادآور شد: لوله‌گذاری‌های سطح شهر در دهه فجر امسال انجام می‌شود.

وی از آغاز عملیات احداث مجموعه بزرگ فرهنگی‌ ورزشی لنگرود در دهه فجر امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم این پروژه را برای سال آینده آماده و افتتاح کنیم.

کحالی که پروژه احداث مجموعه فرهنگی‌ ورزشی لنگرود را بسیار بزرگ خواند و تصریح کرد: زمین احداث این مجموعه آماده شده و به‌زودی طراحی آن آغاز می‌شود.

وی افتتاح بلوار ۴۵ متری لنگرود را از دیگر طرح‌های شهرداری این شهر در دهه فجر عنوان کرد و گفت: سالن کنفرانس شهرداری با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد از دیگر طرح‌های دهه فجر در لنگرود است.

شهردار لنگرود پیگیری انتقال مرکز دپوی زباله این شهر به مرکز دفن زباله را از جمله اقدام‌ها ذکر کرد و یادآور شد: مطالعه پیشگیری از شیرابه‌ها انجام شده و فعالیت کارخانه کمپوست در شهر لنگرود در دست انجام است.

وی با بیان اینکه برای احداث کارخانه کمپوست مناطقی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: یکی از مناطق دفن زباله، محله فعلی «آلمان لنگه» است.