دستگیری کارگر اخراجی انتقام جو در لنگرود

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از دستگیری سارقی که به قصد انتقام جویی از کارفرما مرتکب سرقت شده بود، در این شهرستان خبر داد .

به گزارش لنگرخبر، سرهنگ “حسین نیک فرد” فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی در پی دریافت خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سرقت از سردخانه ای در این شهرستان، بلافاصله با حضور در محل، بررسی موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند .

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود ادامه داد: ماموران با اظهارات یکی از کارکنان این سردخانه مبنی بر اینکه در هنگام نظافت، شخصی را در دفتر کار مدیریت سردخانه مشاهده نموده که به محض دیده شدن پا به فرار گذاشته، با هماهنگی مدیریت این سردخانه ارتکاب سرقت را بررسی کردند.

 

سرهنگ نیک فرد افزود: با بررسی های بیشتر مشخص شد که از داخل گاوصندق مبلغ ۸۰ میلیون ریال وجه نقد،۳ فقره دسته چک و ۲ عدد گوشی همراه به سرقت رفته است.

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با بررسی شواهد و آثار به جامانده در صحنه سرقت سارق را که کارمند اخراجی شرکت بود را شناسایی کردند، بیان داشت: سارق ۲۴ ساله در منزل مسکونی اش دستگیر و هدفش از سرقت را انتقام جویی به علت اخراج از سردخانه اعلام داشت.

 

سرهنگ نیک فرد خاطرنشان کرد: در بازرسی تکمیلی از کلیه ی زوایای منزل، نه تنها اموال مسروقه از سردخانه کشف و ضبط شد بلکه اقلامی از قبیل ۵ عدد روغن مایع،۳ عدد کمپوت گیلاس،۶ عدد رب گوجه فرنگی، چند پاکت سیگار، تعدادی بیسکوئیت و تعدادی شامپو مشاهده که برابر اعترافات سارق معلوم گردید اقلام مذکور را از یک مغازه سرقت نموده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با بیان اینکه کلیه اموال مسروقه به صاحبان آن تحویل داده شد، اظهار داشت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.