چهارمین یادواره ۱۲۶۶ شهید تیپ تکاور میرزا کوچک خان برگزار می شود

در راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و به منظور تکریم خانواده معظم شهدا و گرامیداشت شهدای ۸ سال دفاع مقدس، چهارمین یادواره ۱۲۶۶ شهید تیپ تکاور میرزا کوچک خان برگزار می شود.

مسئول فرهنگی تیپ تکاور میرزا کوچک خان، در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر با تبریک ایام الله دهه فجر و ورود امام خمینی کبیر به میهن اسلامی گفت : عزم و اراده امام و شهدا و مطیع بودن شهیدان و رزمندگان از امام راحل یکی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی است که قدرت اتحاد در ۸ سال دفاع مقدس برای کل جهانیان نمایان شد.

سرگرد پاسدار مصطفی منزوی افزود : در راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و به منظور تکریم خانواده معظم شهدا و گرامیداشت شهدای ۸ سال دفاع مقدس، چهارمین یادواره ۱۲۶۶ شهید تیپ تکاور میرزا کوچک خان برگزار می شود.

منزوی با بیان اینکه این مراسم ۱۵ بهمن جاری ساعت ۹ صبح برگزار می شود گفت : مراسم در حسینیه شهدای تیپ تکاور میرزا کوچک خان در مریدان برگزار که سردار

وی افزود: “از برنامه‌های جنبی این یادواره دیدار با خانواده معظم شهدا و جمع آوری خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس می‌باشد که این خاطرات بعد از جمع آوری در قالب کتاب خاطرات گردان‌های رزم در دوران دفاع مقدس منتشر می‌شود.”