حامد کوچک زاده به جمع شهدای مدافع حرم گیلانی پیوست

به گزارش لنگرخبر،به نقل از ۸ دی، استان ولایتمدار گیلان یک بار دیگر شهید هدیه داد و یکی از فرزندان غیور خود را در راه دفاع از حریم اهل بیت(س) به خداوند تقدیم کرد.

شهید حامد (مهدی) کوچک زاده اهل شهرستان رشت و از پاسداران سپاه بود که حین عملیات مستشاری در سوریه به شهادت رسید.

 

روابط عمومی سپاه قدس گیلان خبر داد که مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید بزرگوار متعاقباً اعلام می‌شود.

گفتنی است که پس از شهیدان علیزاده، عطری، خوشه بر، طاهر نیا ، سیرت نیا و حبیب روحی ، حامد کوچک زاده هفتمین فرزند گیلان است که در راه اهل بیت تقدیم شده است.

حامد کوچک زاده (2)

لازم به ذکر است نبرد و جنگ نیابتی ایران و آمریکا روز به روز در سوریه حساس تر و خطرناک تر می شود و در این راه الحمدالله و به حول قوه الهی رزمندگان و مدافعان حرم گیلانی همچون سالهای جنگ ایران و عراق در ۸ سال دفاع مقدس پیشقدم شده اند و راه بزرگمردانی همچون قلی پور و املاکی و خوش سیرت و خلوص دهقانپور و حمیدیان را ادامه می دهند.

شایسته است ما مردم گیلان نیز با حضور هرچه گسترده تر خود در مراسم تشییع این شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) حمایت خود را از راه و اهداف این بزرگواران ابراز کنیم و در این مسیر با آنان هم قدم و همراه شویم و این عزیز را در راه رسیدن به لقاء الله بدرقه نماییم.

و حضور گسترده خود در مراسم مدافع حرم گیلانی شهید سیرت نیا و شهید حبیب روحی را تکرار کنیم و خود را در درد و غم خانواده شهید حامد کوچک زاده و همرزمان این بزرگوار شریک نماییم و همچنان به آمریکا و ایادی اش نشان دهیم که مردم ایران هیچ گاه راه و رسم شهدا را فراموش نخواهند کرد و همچون همیشه آماده و گوش به فرمان رهبر خویش هستند.

author ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
author 858 views