ادعای غیراخلاقی مجری زن پرس تی وی علیه یکی از مدیران سیما!

طی روزهای اخیر انتشار فایل صوتی مکالمه “شینا شیرانی”، از مجریان شبکه‌ی پرس‌ تی‌ وی با یکی از مدیران این شبکه و طرح مسائل غیراخلاقی در این مکالمه، باعث بروز جنجال در فضای مجازی شده است؛ ادعایی که البته از سوی مدیر مربوطه رد شده است.

کد خبر : 46461
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۲۹
ادعای غیراخلاقی مجری زن پرس تی وی علیه یکی از مدیران سیما!

به گزارش لنگرخبر به نقل از کاسپین، در روزهای اخیر فایل صوتی تحت عنوان مکالمه “شینا شیرانی” یکی از مجریان شبکه پرس تی وی با یکی از مدیران این شبکه و طرح مسائل غیراخلاقی در حین این مکالمه، به سرعت در فضای مجازی و مخصوصا کانال های تلگرامی منتشر شده است.

پس از انتشار این فایل صوتی، خانم شیرانی مجری سابق شبکه انگلیسی زبان پرس تی وی که هم اکنون در خارج از کشور به سر می‌برد با انتشار ویدئویی، مجددا ادعاهای مورد اشاره در فایل صوتی را تکرار کرد و ادعا کرد که برخی از مدیران شبکه مذکور با طرح مسائل غیراخلاقی به دنبال سوء استفاده از وی بوده اند.

در همین حال، در متن انتشار یافته در یکی از کانال های تلگرامی به نقل از فرد مورد اشاره در فایل صوتی مذکور، تاکید شده است که این فایل صوتی جعلی و ساختگی است و هدف از این اقدام هم پیوستن شینا شیرانی به رسانه های غربی بوده است.

فارغ از تایید یا تکذیب ادعای مذکور، بهتر نبود که در صورت صحت مباحث مطروحه، این خانم مجری موضوع را در داخل کشور و از طریق مجاری رسمی و قانونی در سازمان صداوسیما و یا سایر نهادهای مسوول قضایی پیگیری می‌کرد؟ و اگر قصد افشاگری هم داشت طبیعتا می توانست همین مباحثی که هم اکنون و در خارج از کشور مطرح کرده است را در داخل کشور مطرح کرده و از طریق همین شبکه‌های مجازی منتشر کند و پیگیر اثبات ادعاهایش و برخورد قانونی با خاطیان باشد.

گفتنی است؛ تا لحظه ارسال این خبر هیچ گونه واکنش رسمی به ادعای خانم شیرانی توسط مدیران شبکه پرس تی وی و یا مدیران سازمان صداوسیما صورت نگرفته است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مهدی چهارشنبه , ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۳

با سلام
اینکه می فرمایید بهتر بود در ایران این مشکل حل می شد
با کدام قاضی سالم با کدام قوه قضاییه به جای که نمی رسید هیچ هزار بلا تو همون دادگاهها سرش میاوردند آخرسرهم به اتهام تهمت میرفت زندان

آفتاب شنبه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۰۰

اظهار نظرتون بسیار مبالغه آمیز ،غیر منطقی و غیر منصفانه بود

ستوده فرکوشی سه شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۰:۱۸

زنیکه می خواسته بره اونور یه بهونه جور کرده
خوب می تونست مثل اون دختره که به جمشیدی تهمت زد با ادله و براهین تو دادگاه حرفشو اثبات می کرد

قادر چهارشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱

آنجایی که پای مدیران سیمادرمیان باشد،همه چیزجعلی وساختگی است!