نقل خبری که نه وجود داشت نه صحت

انتشار خبر مورد نظر سایت مذکور مربوط به خبرگزاری دیگری بوده و آستان‌خبر هیچ خبری را مبنی بر “اخراج خبرنگاران از جلسه شورای اداری آستانه‌اشرفیه” بر روی خروجی خود نبرده است. انتشار خبر مورد نظر سایت مذکور مربوط به خبرگزاری دیگری بوده و آستان‌خبر هیچ خبری را مبنی بر “اخراج خبرنگاران از جلسه شورای اداری

کد خبر : 4657
تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 فروردین 1393 - 11:10

انتشار خبر مورد نظر سایت مذکور مربوط به خبرگزاری دیگری بوده و آستان‌خبر هیچ خبری را مبنی بر “اخراج خبرنگاران از جلسه شورای اداری آستانه‌اشرفیه” بر روی خروجی خود نبرده است.

انتشار خبر مورد نظر سایت مذکور مربوط به خبرگزاری دیگری بوده و آستان‌خبر هیچ خبری را مبنی بر “اخراج خبرنگاران از جلسه شورای اداری آستانه‌اشرفیه” بر روی خروجی خود نبرده است.

به گزارش آستان‌خبر، عصر روز گذشته بر روی خروجی یکی از سایت‌های استان خبری به نقل از پایگاه خبری تحلیلی آستان‌خبر درج شد که کاملاً خلاف واقع بود.سایت مذکور طی خبری به نقل از آستان‌خبر نوشته بود که “روز گذشته نیز (به نقل از آستان خبر) فرماندار آستانه‌اشرفیه خبرنگاران را از جلسه شورای اداری اخراج کرد، این مواردی است که قطعاً خوشایند اصحاب رسانه نخواهد بود” . انتشار خبر مورد نظر سایت مذکور مربوط به خبرگزاری دیگری بوده و آستان‌خبر هیچ خبری را مبنی بر “اخراج خبرنگاران از جلسه شورای اداری آستانه‌اشرفیه” بر روی خروجی خود نبرده است.

انتشار خبر مورد نظر سایت مذکور مربوط به خبرگزاری دیگری بوده و آستان‌خبر هیچ خبری را مبنی بر “اخراج خبرنگاران از جلسه شورای اداری آستانه‌اشرفیه” بر روی خروجی خود نبرده است.گفتنی است این سایت در ادامه مدعی شده که فرماندار آستانه‌اشرفیه با تکذیب خبر کذایی مطرح‌شده گفت: در ابتدای ورودم به خبرنگاران گفتم دنبال تولید خبر بروند و از نشستن در دوایر دولتی برای کسب خبر بپرهیزند، حتی گفتم که در این راه کمکتان خواهم کرد ولی آن‌ها سوءبرداشت کردند و آن را به خود گرفتند ولی در جلسات بعدی این سوءبرداشت حل شد و حتی خبرنگاران عذرخواهی کردند.آستان‌خبر هیچ خبری را مبنی بر “اخراج خبرنگاران از جلسه شورای اداری آستانه‌اشرفیه“ بر روی خروجی خود نبرده است.

حسین اسماعیلیان فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز در گفتگو با آستان‌خبر، با اظهار بی‌اطلاعی از موارد مطرح‌شده عنوان کرد: بنده صحبتی دال بر انتشار این خبر توسط آستان‌خبر مطرح نکردم.انتشار خبر مورد نظر در سایت مذکور مربوط به خبرگزاری دیگری بوده و از آنجایی که آستان‌خبر به دلیل یکباره برگزار شدن این جلسه در جریان برگزاری نشست روسای ادارات در فرمانداری شهرستان نبوده و از سوی دیگر روابط عمومی فرمانداری آستانه‌اشرفیه در گفتگو با خبرنگار آستان‌خبر از عدم دعوت خبرنگاران در این نشست خبر داده بود، پس نتیجتاً، حضور خبرنگار در این نشست کان لم یکن می‌باشد و اخراج خبرنگار در کار نیست.

امید است که سایت‌ها برای بازدید بیشتر مطالبشان تن به هر تیتر و تهمتی ندهند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.