اولین اظهار نظر نکونام بعد از قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ (۲)

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان قرعه این تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ را مناسب دانست. به گزارش لنگرنیوز، جواد نکونام پس از قرعه‌کشی جام‌جهانی ۲۰۱۴ گفت: تیم ملی ایران در جام‌جهانی با قرعه بدی روبرو نشد. من نمی‌گویم تیم ملی در جام‌جهانی آرژانتین را می‌برد یا نه اما اعتقاد دارم در گروه خوبی قرار گرفتیم. […]

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان قرعه این تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ را مناسب دانست.

به گزارش لنگرنیوز، جواد نکونام پس از قرعه‌کشی جام‌جهانی ۲۰۱۴ گفت: تیم ملی ایران در جام‌جهانی با قرعه بدی روبرو نشد. من نمی‌گویم تیم ملی در جام‌جهانی آرژانتین را می‌برد یا نه اما اعتقاد دارم در گروه خوبی قرار گرفتیم.


وی در ادامه به انتقاد از نحوه آماده‌سازی تیم ملی پرداخت و افزود: تا امروز هیچ کاری نکرده‌ایم و فقط در چند بازی در مرحله مقدماتی جام‌ ملت‌های آسیا به میدان رفتیم. باید خدا را شکر کنیم که در این مرحله از مسابقات حضور داریم و می‌توانیم حداقل چند بازی انجام دهیم.
کاپیتان تیم فوتبال کشورمان تاکید کرد: تیم ملی به دیدارهای تدارکاتی و اردوهای تدارکاتی نیاز دارد. تیم ملی ایران در سال ۹۸ که توانست در جام‌جهانی نتایج خوبی کسب کند به این خاطر بود که اردوهای تدارکاتی مناسبی را با اویچ پشت سر گذاشته بود. آن اردوها به تیم ملی خیلی کمک کرد.

نکونام در ادامه ابراز امیدواری کرد تیم ملی فوتبال کشورمان در جام‌جهانی از نام و اعتبار ایران دفاع کندو یادآور شد: بعد از اینکه به جام‌جهانی صعود کردیم امیرحسین صادقی پیش‌بینی کرد در جام‌جهانی با این تیم روبرو می‌شویم و ظاهرا پیش‌بینی‌اش درست بوده است.

وی در خاتمه ژاپن و کره‌جنوبی را خوش‌شانس خواند که نسبت به ایران و استرالیا با قرعه‌بهتری در جام‌جهانی روبرو شده‌اند./تسنیم