پیامک های طنز یارانه ای
پیامک های طنز یارانه ای

در حواشی دعوت های مکرر مسئولان از مردم برای انصراف از دریافت نقدی یارانه ها برخی پیامک ها در بین عموم مردم خطاب به همدیگر و بعضا به دولت منتشر شده است که‌ در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره خواهد شد. به گزارش لنگرنیوز ، اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و مسئله توزیع […]

در حواشی دعوت های مکرر مسئولان از مردم برای انصراف از دریافت نقدی یارانه ها برخی پیامک ها در بین عموم مردم خطاب به همدیگر و بعضا به دولت منتشر شده است که‌ در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره خواهد شد.

به گزارش لنگرنیوز ، اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و مسئله توزیع عادلانه یارانه نقدی از بعد عید اواخر سال قبل مورد توجه جدی دولت تدبیر و امید قرار گرفت و در اوایل امسال به صورت اجرائی کلید خورد.


برهمین اساس رئیس جمهور و هیئت وزیران و برخی دیگر از مسئولان و چهره‌ها از مردم خواستند آن‌هایی که به گرفتن یارانه نقدی نیاز ندارند، به منظور اجرای هرچه بهتر عدالت اقتصادی و اجتماعی از دریافت آن انصراف دهند.
دولت در همین زمینه میزان حداقل شیصد هزار تومان و حداکثر دو میلیون و پانصد هزار تومان درآمد ماهانه برای سرپرست خانوارها را به عنوان میزان دولت برای تخصیص یارانه‌ها اعلام کرد.
در حواشی دعوت های مکرر مسئولان از مردم برای انصراف از دریافت نقدی یارانه ها برخی پیامک ها در بین عموم مردم خطاب به همدیگر و بعضا به دولت منتشر شده است که‌ در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره خواهد شد:

*** مشترک گرامی یارانه شما به زودی قطع خواهد شد. شما در “۱۳ بدر” مشغول خوردن کباب دیده شده اید.(گشت نامحسوس هدفمندی یارانه‌ها)

*** پیامک بعدی دفتر رئیس جمهور به شهروندان: یعنی تو محتاج ۴۵ تومن یارانه‌ای؟ خجالت داره برو انصراف بده

*** ای که پسته خورده ای هر روز و شب در سال نو/انصرافی بده از یارانه و یاری نما دولت نو

*** خودشکن یارانه گرفتن خطاست/ این ۴۵ تومن مایه ننگ شماست

*** باز آمدم چون عید نو تا قفل زندان بشکنم/ یارانه را باطل کنم دندان رندان بشکنم

*** من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید/ قطع یارانه کنید و دل من شاد کنید

*** بگذار تا بگریم از فقر در بهاران / یارانه‌ام نگیرم! قسط میدهم فراوان

*** خیزید و خر آرید که هنگام خزان است/یارانه نگیرید که دولت نگران است

*** یارانه نگیرید که چرک کف دست است/چرکی که پر از میکروب و آسیب و زیان است

منبع: دانا