پذیرش برجام به معنای آشتی با امریکا نیست/کسانی که امریکا را بزک میکنند همراهان انان هستند/تندرو خواندن انقلابیون، تکمیل پازل دشمن است

به گزارش لنگرخبر، آیت الله سیداحمدخاتمی، امروز در سلسه نشست‌های بصیرتی که در مسجد شهدا(امینی) شهرستان لنگرود، اظهار کرد : تاریخ بشریت از آغاز تاکنون دو نوع انقلاب مقدس و نامقدس به خود دیده است که تعداد آنها نیز بسیار بود.

قیام عاشورای حسینی یکی از مقدس ترین انقلاب‌ها در تاریخ بشریت است/ما نمی‌توانیم با همه حکومت‌ها رابطه داشته باشیم

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قیام عاشورای حسینی یکی از مقدس ترین انقلاب‌ها در تاریخ بشریت است، افزود: نسخه انقلاب امام حسین(ع) از منحصر به فردترین نسخه‌ها به عنوان انقلاب مقدس است.

خطیب جمعه تهران، اظهار کرد: شصت سال بعد از عاشورا، بنی عباس قیام کردند و بنی امیه را سرنگون کردند ولی همان مسیر بنی‌امیه را رفتند؛ نیمی از ائمه توسط بنی‌امیه و نیمی دیگر توسط بنی‌عباس به شهادت رسیدند که از نامقدس ترین انقلاب‌ها است.

آیت الله خاتمی، انقلاب‌های مقدس را دارای پنج ویژگی دانست و گفت: انقلاب‌های مقدس دارای اهداف مقدس هستند لذا انقلاب ایران برای رسیدن به یک حکومت دینی و ارزشی است و ما نمی‌توانیم با همه حکومت‌ها رابطه داشته باشیم.

کسانی که امریکا را بزک میکنند همراهان انان هستند

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) فرمودند امریکا تا آدم نشود رابطه ای نخواهیم داشت اضافه کرد : آنهایی که در حال بزک کردم امریکا می باشند در حقیقت همراهان امریکا هستند، امریکا همان شیطان بزرگ است و که مستحق مرگ می باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری عامل اصلی جنایات یمن، بحرین، سوریه و دیگر کشورها را امریکا و هم پیمانانش دانست و افزود: برجام با ۹ شرط رهبری پذیرفته شد ولی این پذیرش به معنای آشتی با امریکا نیست بلکه کینه ایران با امریکا عمیق است.

آیت الله خاتمی اظهار کرد : تمام مراقبت رهبرمعظم انقلاب این است که مسیر انقلاب از ریل اصلی آن خارج نشود و اصالت انقلاب، جان انقلاب اسلامی ما است.

خطیب جمعه تهران رهبر یا رهبران نهضت انقلاب را دومین ویژگی انقلاب ها اعلام کرد و تصریح کرد : رهبران نهضت های مقدس پاک ترین انسان ها هستند، اصولا جریان های غیرخدایی از آدم ها استفاده ابزاری میکنند که جریان ها و جبهه های تشنه قدرت نظیر آن هستند و با یارگیری از افراد مختلف و استفاده از استعداد آنان به فکر سار شدن بر مرکب قدرت هستند.

رهبران انقلاب های مقدس ساده زیست هستند

وی با اشاره به ساده زیستی رهبران انقلاب های مقدس گفت : امام خمینی(ره) حدود ۱۰ سال رهبر ایران بود که اموال ایشان بعد از رحلتشان همانی بود که در اوایل رهبری داشتند که این خصوصیت در زندگی امام خامنه ای نیز مشهود است و از شهریه های میلیونی که ماهانه میدهند و یا از مبالغ دولتی  استفاده نمی کنند بلکه درآمد رهبر معظم انقلاب از نذورات و هدایای مردم است.

آیت الله خاتمی با تاکید بر بصیرت مردم افزود : حق را باید با حق سنجید و هر کس و مسئولی که کمترین زاویه با رهبری پیدا کند از چشم مردم می افتد.

تندرو خواندن انقلابیون، تکمیل پازل دشمن است/شعار مرگ بر امریکا نماد مبارزه با استکبار است

خطیب جمعه تهران همراهان و یاران را دیگر ویژگی انقلاب ها اعلام کرد و اظهار کرد : انقلاب های مقدس و نامقدس را می توان از همراهان اردوگاه ها شناخت، در چند وقت اخیر برخی انقلابیون را تندرو خطاب می کنند که این همان نقشه ای است که پازل دشمن را تکمیل می کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شعار ها از دیگر ویژگی ها است گفت : سران فتنه با شعار مردم مردم، بزرگترین ضربه را به ملت و مردم زدند،‌برخی نیز تلاش میکنند شعار مرگ بر امریکا را از زبان مردم بگیرند ولی رهبری را هوشیاری کامل در سخنرانی ها، تاکید بر مبارزه با استکبار و شعار مرگ بر امریکا دارند.

وی با بیان اینکه شعار مرگ بر امریکا نماد مبارزه با استکبار است افزود : از عید فطر تاکنون رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند ارزشی ها را تندرو نخوانید ولی برخی از خواص تاکنون هیچ موضعی نگرفتند و علاوه بر این، در سخنرانی های خود انقلابیون را تندرو میخواند.

آیت الله خاتمی خستکی ناپذیری را پنجمین ویژگی انقلاب های مقدس دانست و گفت : دشمن تحریم ها را بر سر راه ملت ایران قرار داد تا ملت را خسته کنند ولی نتیجه معکوس داد و ملت ایران نشان داد که به جای خسته شدن، دشمن را خسته و به زانو در می آورد.

author ۲۳ بهمن ۱۳۹۴
author 399 views