نمونه عملی شعار همدلی و همزبانی را باید کاندیداهای مطیع ولایت فقیه و ارزشی اجرا کنند
نمونه عملی شعار همدلی و همزبانی را باید کاندیداهای مطیع ولایت فقیه و ارزشی اجرا کنند

رهبر معظم انقلاب سال جاری را، سال همدلی و همزبانی نامگذاری کردند و نمونه عملی شعار رهبر معظم انقلاب را باید کاندیداهای مطیع ولایت فقیه و ارزشی اجرا کنند.

“یک دست صدا ندارد.”
ضرب المثل قدیمی که از گذشته در زمان ها و موارد مختلف به کار رفته است، این ضرب المثل در جریانات سیاسی نیز کاربرد دارد که چند صدایی اردوگاه افرادهای ارزشی باعث نفوذ برخی افراد شده که بعضا صدماتی نیز به همراه داشته است.
در حالت معمول اردوگاه ارزشی را تفکرات اصولگرایی تشکیل می دهند البته این به معنی این نیست که اصلاح طلبان ارزشی نیستند و نباید تفسیر به رای کرد که در اینجا حالت عادی را عرض کردم.
البته در چند ماه اخیر نیز همگان شاهد تخریب نیروهای ارزشی توسط برخی از خواص هستند که رهبر معظم انقلاب نیز بارها در این رابطه فرمودند افراد ارزشی و انقلابی را تندرو نخوانید.
به حول و قوه ی الهی در روز هفتم اسفندماه شاهد انتخاباتی پرشور خواهیم بود که مردم ایران بسان گذشته کاندیداهای مورد نظر خودشان را برای دو مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری انتخاب می کنند.
با نگاهی سطحی در اسامی کاندیداهای مجلس مشاهده حضور حداکثری افراد ارزشی در سطح کشور هستیم که بر حسب تکلیف احساس وظیفه کرده اند و پا به عرصه انتخابات گذاشته اند.
آن چیزی که مشخص است کاندیداهای ارزشی به وضع موجود شهرستان و استان خود معترض بودند که وارد گود شده اند ولی ظاهرا متوجه نیستند که حضور حداکثری آنها در یک حوزه انتخابیه در آخر موجب کنار ماندن همگی آنها به دلیل تقسیم آراء و تماشای مجدد وضعیت موجود برای ۴ سال بعد را به همراه خواهد داشت.
تعدد کاندیدا از یک تفکر طبیعتاً تفرق آرا و بر هم زدن تعادل اردوگاه ارزشی را به همراه خواهد داشت، ولی کاندیداهای محترم با اعتقاد به اینکه خود بهتر از دیگران هستند حاضر به اتحاد با دیگران نیستند، و نیز توجه ندارند که این مردم هستند که باید بگویند چه کسی برای نمایندگی بهتر است نه خودشان.
در چند روز اخیر در اکثر شهرستان های استان خبرهایی در خصوص کناره گیری نامزدهای ارزشی به نفع کاندیدایی که برنامه منسجم تر و دارای محبوبیت بیشتری است می شنویم که این کار توسط برخی از بزرگان اردوگاه ارزشی کشور نیز اتفاق افتاده است و این نشان از بصیرت و عمق بینش این افراد دارد که صلاح مملکت و جریان ارزشی را به خواهش های نفسانی خویش ترجیح می دهند.
در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ و کناره گیری حدادعادل به نفع جریان ارزشی نمونه بارزی از تواضع شخصیت ایشان است که لازم است کاندیداهای محترم این گونه رفتارهای افراد نخبه و صاحب نظر را در نظر بگیرند و اگر هدف خدمت به نظام اسلامی است با زیر پا نهادن امیال شخصی به سود جریان ارزشی و فرد متدین و متعهد دیگری که اقبال بیشتری نزد مردم دارد کناره گیری کنند.
رهبر معظم انقلاب سال جاری را، سال همدلی و همزبانی نامگذاری کردند و نمونه عملی شعار رهبر معظم انقلاب را باید کاندیداهای مطیع ولایت فقیه و ارزشی اجرا کنند.
کاندیداهای محترم ارزشی این امر را در نظر بگیرند در صورت عدم موفقیت تفکر ارزشی و انقلابی و در صورت ضرر رساندن به این جریان، جز خود کس دیگری را سرزنش نکنند و کسانی که مخالف همدلی هستند را خشنود نسازند.

 

حسن غلامپور – سردبیر پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر