کسب مقام پنجم کشتی گیر لنگرودی در رقابت‌های آلیش مردان

رئیس هیئت کشتی گیلان از دعوت و حضور دو کشتی‌گیر و یک مربی در رقابت‌های بین‌المللی جام یادگار امام(ره) تهران خبر داد.

به گزارش لنگرخبر، نقی هدایتی در جلسه هیئت کشتی گیلان با اشاره به حضور کشتی‌گیران این استان در جام بین‌المللی تهران اظهار کرد: فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران دو کشتی‌گیر فرنگی و آزاد گیلان را برای حضور در مسابقات بین‌المللی جام یادگار امام(ره) تهران دعوت کرد.

وی با اشاره به نفرات دعوت شده به مسابقات مذکور تصریح کرد: در رقابت‌های بین‌المللی جام یادگار امام(ره) در وزن ۶۹ کیلوگرم کشتی فرنگی جواد رهبر از خمام و وزن ۸۵ کیلوگرم عرفان غلامی از کلاچای دعوت شدند.

رئیس هیئت کشتی گیلان، فرهاد نوروزی از خمام را به عنوان مربی فرنگی‌کار معرفی و نتایج رقابت‌های آلیش مردان قهرمانی کشور را تشریح کرد.

وی گفت: رقابت‌های آلیش مردان قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌های ملی گرامیداشت دهه فجر با حضور ۹۴ آلیش‌کار از ۲۰ استان کشور برگزار شد.

هدایتی با بیان اینکه در رقابت‌های مذکور ۲۱ تیم در مدت هفت روز با انجام ۱۲۰ کشتی رقابت کردند، یادآور شد: در رقابت‌های آلیش مردان سیدمحمد چوبچیان از لنگرود در وزن ۸۰ کیلوگرم نفر پنجم و بهنام هدهدی از رشت در وزن ۱۰۰+کیلوگرم نفر نخست شد.

وی با اشاره به نتایج مسابقات آلیش بانوان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، اظهار کرد: این رقابت‌ها نیز به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور ۹۹ کشتی‌گیر از ۲۳ استان کشور حضور داشتند.

رئیس هیئت کشتی گیلان با تصریح بر اینکه رقابت‌های مذکور در قالب ۲۴ تیم در مدت هفت روز و با انجام ۱۲۶ دیدار برگزار شد، خاطرنشان کرد: در وزن ۵۸ کیلوگرم شکوفه دارابی از رشت مقام پنجم و در وزن ۷۱ کیلوگرم مریم علیزاده از رشت رتبه دوم را به دست آوردند.