اظهار نظر های جالب یک نماینده متخصص!/ مسکن مهر پروژه ای انقلابی یا عجولانه؟!
اظهار نظر های جالب یک نماینده متخصص!/ مسکن مهر پروژه ای انقلابی یا عجولانه؟!

یکی از مهمترین ویژگی های نماینده اصلح ثبات در تصمیم گیری است. در واقع ثبات در تصمیم گیری موجب تسریع در اقدامات و بهتر شدن نتایج مد نظر مردم است. چیزی که شاید این روزها خیلی در برخی نمایندگان مجلس دیده نمی شود.

به گزارش لنگرخبر،به نقل از ۸ دی ، یکی از مهمترین ویژگی های نماینده اصلح ثبات در تصمیم گیری است. در واقع ثبات در تصمیم گیری موجب تسریع در اقدامات و بهتر شدن نتایج مد نظر مردم است. چیزی که شاید این روزها خیلی در برخی نمایندگان مجلس دیده نمی شود.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی و نامزد تصدی مجدد این کرسی دو اظهار نظر کاملا متناقض به فاصله زمانی ۱ سال درباره مسکن مهر دارد که با کمی جست و جو در فضای مجازی به راحتی بدان دست میابیم و ۸دی بدون هیچ گونه تحلیل شخصی صرفا به انتشار این دو اظهار متناقض می پردازد.

 

گفتگو با خبرگزاری فارس در تاریخ ۹۱/۰۴/۱۱

 

“غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت طی سخنانی در این زمینه گفت: نمی‌شود از انصاف گذشت.

وی افزود: مسکن مهر اقدام بسیار خوبی در دولت‌های نهم و دهم بود و نقطه مثبتی در کارنامه دولت احمدی‌نژاد است.

جعفرزاده برهمین اساس یادآور شد: ما نمی‌گوییم که مشکلات و نقطه ضعف در مسکن مهر وجود ندارد ولی مسکن مهر کار بسیار بزرگ و انقلابی بود که توسط دولت احمدی‌نژاد انجام شد و در تاریخ ایران ثبت می‌شود.

نماینده رشت با تاکید بر اینکه مسکن مهر بخشی از مشکلات بیکاری را برطرف کرده است تصریح کرد: راه‌آهن قزوین – رشت – آستارا که شمال و جنوب را به هم وصل می‌کند، مورد توجه قرار نگرفته و به همین دلیل سرمایه‌گذاری در آنجا سرمایه‌گذاری نمی‌کند.”

گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در تاریخ ۹۲/۰۴/۱۲

 

“نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از ساخت مسکن مهر در حواشی شهرها، افزود: وزارت راه و شهرسازی به جای گسترش حاشیه نشینی در شهرها، با توسعه مسکن مهر در بافت‌های فرسوده می‌توانست مشکلات و معضلات شهرنشینی را تا حدودی کاهش دهد.

وی با اشاره به عدم ارائه خدمات مناسب در طرح‌های مسکن مهر، تصریح کرد: مسئولین وزارت راه و شهرسازی تنها به ساخت مسکن مهر مبادرت کردند، اما هیچگونه مراکز آموزشی، نظامی، رفاهی و بهداشتی در کنار واحدهای مسکن مهر ایجاد نشده، که این موضوع مشکلات بزرگی را برای مردم بوجود آورده است.

جعفر زاده ایمن آبادی اظهار کرد: هرچند مسکن مهر طرح مناسبی برای صاحب‌خانه کردن افراد فاقد مسکن تلقی می‌شود، اما باید اذعان کرد این پروژه در دولت فعلی، بدون کار کارشناسی و دقیق انجام شده و طرحی شتاب زده و عجولانه بوده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، خاطر نشان کرد: به نظر نمی‌رسد دولت در اجرای طرح مسکن مهر به هدف صد درصدی خود رسیده باشد، چراکه در مورد افزایش قیمت‌ها بویژه تورم مصالح ساختمانی در این پروژه، هیچگونه پیش بینی صورت نگرفت، لذا دولت آینده با تغییرات کلی می‌تواند این طرح را ادامه دهد.“

گفتنی است فاصله زمانی این دو گفتار از وی دقیقا مصادف با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید است.