۱۰۴ هزار و ۷۷۱ نفر واجد شرایط رأی دادن در شهرستان لنگرود هستند

فرماندار لنگرود گفت: طبق سرشماری سال ۹۰، ۱۰۴ هزار و ۷۷۱ نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات هفتم اسفند در شهرستان هستند.

فرماندار لنگرود از آمادگی کامل شهرستان برای برگزاری دو انتخابات مهم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در کمال آرامش و امنیت خبر داد و به خبرنگار لنگرخبر گفت: تمهیدات و شرایط لازم برای حضور گسترده و بابصیرت مردم در هفتم اسفند اندیشیده شده تا به فرموده مقام معظم رهبری عید انتخابات را در چنین روزی شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه شئونات اسلامی باید در ستادهای انتخاباتی رعایت شود، تصریح کرد: همه باید در مسیر حفظ نظام و اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری تلاش کنیم و هیچ کس هم مجاز به انجام کارهای فرعی و تخریب یگدیگر نیست.

جوادپور ادامه داد: در انتخابات چهار گروه مسئولان برگزار کننده انتخابات، داوطلبان و نامزدها، گروه های سیاسی و احزاب و مردم در برگزاری انتخاباتی سالم در کمال آرامش و امنیت نقش به سزایی دارند.

وی با بیان اینکه طبق سرشماری سال ۹۰ ، ۱۰۴ هزار و ۷۷۱ نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات هفتم اسفند در شهرستان هستند، اذعان کرد: چهار هزار عوامل برگزار کننده انتخابات در لنگرود شامل بازرسی، اجرایی، نظارت، اطلاعات، امنیتی و قضایی به دنبال اجرای قانون و برگزاری انتخاباتی سالم، آزاد در کمال آرامش و امنیت هستند.

جوادپور با اشاره به اینکه ۱۴۹ شعبه اخذ رأی در انتخابات هفتم اسفند در لنگرود و حوزه فرعی کومله و اطاقور برای جمع آوری آرای مردم فعال می شود، افزود: از این تعداد  ۹۴ شعبه در بخش مرکزی و لنگرود، ۲۱ شعبه در حوزه فرعی بخش کومله و ۳۴ شعبه نیز در اظاقور مستقر خواهد شد.

فرماندار  لنگرود از افزایش سه شعبه اخذ رأی در انتخابات هفتم اسفند خبر داد و خاطرنشان کرد: هدف از افزایش شعبه بسترسازی برای افزایش مشارکت و تسهیل شرایط برای رأی دهندگان است تا با تدابیر اتخاذ شده و حضور حداکثری مردم،  بار دیگر حماسه‌ای زرین در این شهرستان رقم خورد.

جوادپور ادامه داد: در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۷ کاندیدا برای کسب یک کرسی بهارستان در حوزه انتخابیه لنگرود به رقابت می‌پردازند.