اعلام رسمی هیئت عاشقان ولایت لنگرود از لیست ائتلاف اصولگرایان مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی + بیانیه

هیئت عاشقان ولایت لنگرود با ارسال بیانیه ای از لیست ائتلاف اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در لنگرود و مجلس خبرگان رهبری گیلان حمایت کرد.

به گزارش لنگرخبر، هیئت عاشقان ولایت لنگرود با ارسال بیانیه ای از لیست ائتلاف اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در لنگرود و مجلس خبرگان رهبری گیلان حمایت کرد.

بسمه تعالی

همه مسوول سرنوشت کشور و اسلام می باشند چه در نسل حاضر و چه در نسلهای آینده . امام خمینی(ره)

در حالی سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را با حضور میلیونی  و پرافتخارملت شریف ایران پشت سر گذاشتیم که همچنان استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار ،تمام تلاش خویش را برای انحراف مسیر روشن انقلاب و آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر آن حضرت امام خمینی(ره) ، به کار برده و در راستای رسیدن به این هدف پلیدانه خود ، با تهمت‌ها و هجمه‌ها علیه ارکان و نهادهای بنیادی کشور و بعضی مسوولین کشوری ،  قصد شوم تضعیف قوه مقننه و خبرگان رهبری را دنبال می‌کند.

در همین راستا ، هیئت عاشقان ولایت شهرستان لنگرود که از گذشته افتخار یکی از اولین هیئت های ولایی شهرستان را دارد ضمن محکوم نمودن جریان مسموم و بسترساز پروژه از پیش شکست خورده نفوذ ، خاطر نشان می سازد ملت هوشیار و فهیم ایران اسلامی تحت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، مثل همیشه توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و با حضور همه جانبه ، آگاهانه و همراه با بصیرت و دانایی در انتخابات، درست عکس خواست دشمن عمل نموده و از میراث گرانبهای حضرت امام خمینی‌(ره) دفاع و پشتیبانی خواهند کرد.

لذا این هیئت با توجه به خط مشی اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ، مبنی بر خط امام ، خط انقلاب و خط رهبری ، که برگرفته شده از مردم سالاری دینی است این سه مبحث را فصل الخطاب تمام تصمیمات کلان دانسته و با توحه به مطالعات و تحقیقات تجربی و نظری بین احزاب قانونی کشور ، تفکر اصولگرایی را نزدیکترین تفکر به سه رکن اصلی فوق می داند .
و حال با توجه به رهنمود رهبر انقلاب مبنی بر استفاده از لیست های احزاب در صورت عدم شناخت ، این هیئت با توجه به جمع بندی و به نتیجه رسیدن اصولگرایان استان ، در شهرستان ، بر روی  جناب آقای سید گل آقا پورعباس، در انتخابات مجلس شورای اسلامی  و نیز حضرات آیات رمضانی ، قربانی ، اشکوری و حجت الاسلام رهنما ، در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ، از این افراد در انتخابات پیش رو حمایت می کند .

در پایان امید بی پایان داریم که مردم همیشه در صحنه استان شهید پرور گیلان ،بالاخص شهرستان لنگرود بار دیگر با حضور حماسی و حداکثری در انتخابات ۷ اسفندماه، همایش عظیمی از وحدت و همبستگی خویش را در مسیر تعالی ارزشهای الهی و اسلامی به نمایش خواهند گذاشت و به دعوت رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی لبیکی دوباره خواهند گفت.

والعاقبه للمتقین
هیئت عاشقان ولایت شهرستان لنگرود
۵/اسفند/ ١٣٩۴