بحث ولایت فقیه از طریق زبان علمی و هنر به نسل جدید منتقل شود

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه دغدغه و دشمنی مبارزه با روحانیت تسط استکبار از ابتدا تاکنون ادامه دارد، گفت: لازم است بحث ولایت فقیه از طریق زبان علمی و هنر به نسل جدید منتقل شود.

به گزارش لنگرخبر، آیت الله رضا رمضانی امروز در جلسه با اعضای ستادهای شهرستان در انتخابات خبرگان رهبری، اظهار داشت: مسئولینی که منتخب مردم هستند باید برنامه‌ریز باشند و مشکلات و موانع را بررسی و کارشناسی کنند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر شناخت بر بحث ولایت فقیه، افزود: ضرورت دارد مباحث ولایت فقیه در مدارس و دانشگاه‌ها منتقل شود تا شبهات این امر پاسخ داده شود، این کار را امام خمینی(ره) در نجف راه‌اندازی کردند که نشان از تأکید این مبحث دارد.

وی با بیان اینکه دغدغه و دشمنی مبارزه با روحانیت تسط استکبار از ابتدا تاکنون ادامه دارد، اظهار کرد: لازم است بحث ولایت فقیه از طریق زبان علمی و هنر به نسل جدید منتقل شود.

آیت الله رمضانی تصریح کرد: غرب نیازمند حضور عالمان اسلام شناس دارد تا جلوی موج سواری متحجران گرفته شود.
دکتر رمضانی با اشاره به اختلاف بین شیعه و سنی گفت : بحث اختلاف شیعه و سنی، راهبرد و نقشه ای است که توسط غرب برنامه ریزی و ساعت‌ها بر روی آن کار شده است و برای اجرایی کردن این مبحث، بسیاری از علما را وارد کار کرده‌اند.

نماینده  مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه راهبرد تفرقه شیعه سنی توسط رهبر معظم انقلاب نقش برآب شده است، افزود: تنها کسی که در عرصه بین المللی اسلام را معرفی می‌کند رهبر معظم انقلاب است و لازم است عالمان دیگر نیز در این مسیر ورود کنند و مفاهیم اسلام و ایجاد تمدن در جهان را به حهانیام معرفی و هدایت کنند.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه تنها شخصی که حجت ایشان بر من تمام است مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: امامان جمعه در جلسات شورای اداری در کنار نقل روایات و احادیث، طرح‌های فرهنگی را ارائه و مدیریت کنند.

وی با تأکید بر حفاظت از ولایت فقیه، گفت: انقلاب ما از لحاظ محتوایی و فکری دارای مرز مشخصی نیست و هرجا که اسلام در خطر باشد به سوی می‌شتابیم، شهدای مدافع حرم نمونه بارز سربازان ولایت هستند که مفهوم نامحدود بودن مرزشناسی انقلاب را اثبات کرده‌اند.