رییس جمهور بانک اموال صیادان را توقیف کرده است/ بیکاری و حاشیه نشینی برازنده ملت ایران نیست

نماینده مردم لنگرود با بیان اینکه مجلس دهم باید مشکلات اقتصادی مردم را حل کند، گفت: ما ۳٫۵ میلیون بیکار و ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین در کشور داریم که این وضعیت برازنده ملت ایران نیست

به گزارش لنگرخبر، مهرداد لاهوتی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس، اظهار کرد: مجلس آینده باید مشکلات اقتصادی مردم را حل کند. ۳٫۵ میلیون بیکار و ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین را در کشور داریم و از هر ۵ ازدواج ۲ ازدواج به طلاق منتهی می شود، حاشیه‌نشینی برازنده ملت ایران نیست.

وی افزود: ما باید نگاه به واردات را در کشور کاهش و نگاه به صادرات را افزایش دهیم، قاچاق میوه که در روزهای اخیر ما شاهد آن هستیم نیز جزء عجایب است. وزیر کشاورزی چه کاره است؟

نمیاینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای رئیس‌جمهور در سفر استانی خود به استان گیلان در فضای عمومی خطاب به صیادان می‌گوید طلب بیش از ۱۰ سال شما را پرداخت می‌کنم اما ما شاهد هستیم که بانک اموال صیادان را توقیف کرده است. من از آقای رئیس‌جمهور می‌خواهم که دستور دهد موضوع حل شود.

منتخب مردم لنگرود در مجلس دهم در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.