با ذره بین به دنبال جذب سرمایه گذار خواهم بود

نماینده منتخب مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه در این دوره من با ذره بین به دنبال جذب سرمایه گذارها خواهم بود،گفت : در سایه آرامش اقتصادی بهتر می توانیم به مباحث فرهنگی توجه و تمرکز داشته باشیم.

به گزارش لنگرخبر، نماینده منتخب مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، گفت: حضور گسترده و بابصیرت مردم در انتخابات یک بار دیگر نیزدشمنان نظام و انقلاب را مایوس کرد.

وی با بیان اینکه ریشه همه مسائل به امور اقتصادی برمی گردد، افزود: تنها راه ممکن در این زمینه ایجاد سرمایه گذاری  و جرقه زدن آن در جامعه است.

لاهوتی با تاکید براینکه در این دوره من با ذره بین به دنبال جذب سرمایه گذاری ها خواهم بود، تصریح کرد: در سایه آرامش اقتصادی بهتر می توانیم به مباحث فرهنگی توجه و تمرکز داشته باشیم.

نماینده منتخب مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ” کشور باید به رشد اقتصادی ۸ درصد برسد” ، افزود: فهم مشترک و اراده ای در این راستا لازم است تا این امر مهم محقق شود.

لاهوتی با اشاره به بودجه فرهنگی علی رغم محدودیت های مالی، اذعان کرد: مسائل اقتصادی خوبی در سال آینده شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه مسائل فرهنگی امروز  با سال های گذشته متفاوت است، اذعان کرد: کارهای فرهنگی درست و منطقی  باید به مسیر درست هدایت  شود.

وی با اشاره به اینکه نگاه به افزایش مالیات در سال آینده وجود خواهد داشت، تصریح کرد: البته هیچ افزایش مالیاتی در بودجه نداریم و هیچ تعرفه مالیاتی، افزایش مالیاتی نداشته و به دنبال این هستیم که فرارهای مالیاتی را مدیریت کنیم.

نماینده منتخب مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق آمار مطالعه شده، سه و نیم میلیون بیکار، بیش از دو و نیم میلیون بیمار اعتیادی و ۱۱ میلیون حاشیه نشین در شرایط فعلی کشور وجود دارد.