پیگیر تخلفات انتخاباتی از مجاری قانونی هستم/ مردم واقعیت انتخابات لنگرود را می دانند/ پول های کثیف روح مردم را آزار داد

کاندیدای دهمین دوره انتخابات لنگرود افزود:برخی که در خرید و فروش آرا دست داشته اند پیش ما آمده اند و گفتند اگر امنیت ما برقرار شود حاضر هستیم اعتراف کنیم، بنابراین از شما مردم هم خواهش می کنم که مسائل را منطقه ای و گروهی نکنید.

به گزارش لنگرخبر، سیدگل آقا پورعباس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم ما واقعیت انتخابات شهرستان لنگرود را می دانند، اظهار کرد: در مقابل ۲۴ هزار رای پاک و عاشقانه نمی توانم سکوت کنم بلکه صیانت از این آراء را وظیفه ی شرعی خود می دانم.

وی افزود : پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری اخلاق انتخاباتی را همراه با شور و شعور انتخاباتی به مردم هدیه دادیم و حاصل این نیت و عمل پاک این آراء پاک و سالم بوده است، اشک های مردم مهربانم به من این قوت قلب را داد که راهم و مسیرم درست بوده است و اشتباهی مرتکب نشده ام .

راضی نیستم آرامش جامعه به خاطر برخی مسائل بهم بریزد

کاندیدای دهمین دوره انتخابات لنگرود ادامه داد: باید آرامش را حفظ کنیم، بنده راضی نیستم آرامش جامعه به خاطر برخی مسائل بهم بریزد و این بدان معنی نیست که نسبت به آراء مردم شریفم بی تفاوتم بلکه مردم خوب و عزیزم بدانند همواره در تلاشم تا برای صیانت از آراء شان به نتایجی دست یابم و امیدشان را ناامید نسازم .

پورعباس با بیان اینکه اعتقاد دارم صداقت ، امید و خدمت ویژگی هایی است که در شهرستان لنگرودکمرنگ شده است گفت: اگر پا در این عرصه نهادم به دلیل اصرار برخی از بزرگان شهرستان بود و دیگر اینکه احساس میکنم صداقت و خدمت بی منت به مردم در این شهرستان جایگاهش کمرنگ شده است ؛ با توجه به اینکه این سه ویژگی از خصلت هایی است که در هر شهر و دیار باید بدرخشد تا مردم بارقه ی امید در وجودشان متبلور شود .

نامزد دهمین دوره انتخابات لنگرود تحقق بخشیدن به امید جوانان و خواست مردم را دلیل حضور در انتخابات برشمرد و اذعان کرد: برخی اتفاقات رخ داده خوشایند نبود، اینکه شاهد بداخلاقی های انتخاباتی باشیم برایم سخت است ،تمام تلاش دشمنان نظام جمهوری اسلامی در جهت خدشه وارد کردن به انتخابات سالم است و این در حالیست که متاسفانه روز انتخابات و حتی ۴۸ ساعت قبل از آن ، مردم شهید پرورما شاهد حرکات ناجوانمردانه و برنامه ریزی شده از سوی حامیان معلوم الحال کاندیدای خاص بودند.

پورعباس با اشاره به اینکه با تمام وجود به پای تعهدات خود ثابت قدم است، افزود : به هیچ وجه نمی توانم آسیب هایی را که با ورود پول های کثیف به روح پاک مردم وارد شده را نادیده بگیرم ؛ می خواهم به حافظه تاریخی مردم عزیز لنگرود گریزی بزنم ؛یادتان هست که دوره گذشته شما با نیت های پاک و حضوری آگاهانه برای اعتلای شهرستان لنگرود چه حماسه ای ساختید ؟! ولی عده ای با نیت های ناپاک به کمک ثروت و پول های تقلبی چه سرنوشتی را برای شما رقم زدند !

وی افزود: در شرایطی که فردای روز انتخابات بسیاری از کسانیکه رأی خود را فروختند از همه جا بی خبر تقلبی بودن پولشان را در بانک ها و بازار متوجه شدند ، این مسئله چه چیزی را نشان می دهد ؟ مردم ما با صداقتی که دارند نباید فریب شیطنت های دنیا پرستان را می خوردند ،شیطان هایی که هم دل مردم را به درد آوردند و هم به آنها خیانت کرد.

پیگیر مطالبات به حق مردم هستم/پیگیر تخلفات انتخاباتی از مجاری قانونی هستم

کاندیدای دهمین دوره انتخابات لنگرود ادامه داد: در دوره پیش به خود گفتم چگونه افرادی حاضر می شوند که چهارسال فرصت رشد و اعتلاء و خدمت را به یک روز خوش و دریافت مبلغ ناچیزی بفروشند ؟! ولی این بار نیز وسواس خناس و گنج قارون تعداد بیشتری را فریب داد و مکر شیاطین تاثیرگزار شد.

پورعباس گفت: تک تک شما روستاییان و شهرنشینان برایم ارزشمندید و برای پیشرفت و ارتقا همه جانبه شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم ؛ درست است که رای شما برای من مهم است زیرا منتخب را تعیین میکند اما یقین بدانید که قلب شما برای من مهمتر است.

وی بار دیگر در این نشست صمیمی بر ضرورت حفظ آرامش جامعه تاکید کرد و گفت: بنده گناه می دانم که مردم کاری کنند تا آرامش منطقه بهم بریزد، پیگیر مطالبات به حق مردم هستم و اقداماتی تا این لحظه انجام دادم، بااحترام و اعتماد به هیات محترم نظارت شهرستان و استان و شواری محترم نگهبان و دفتر مقام معظم رهبری مدارک و مستنداتم را ارائه نمودم و معتقدم که اگر واقعیت خرید و فروش گسترده ی آراء در انتخابات آنگونه که بوده به آنها گزارش داده شود یقین می دانم همه چیز تغییر خواهد کرد .

لیدرهای خرید و فورش آرا گفتند اگر امنیتشان تضمین شود اعتراف می کنند

سید گل آقا پورعباس از پیگیری تخلفات انتخاباتی از مجاری قانونی خبر داد و اظهار داشت: شواهد و مستندات زیادی دال بر خرید و فروش آرا وجود دارد، اگر مصمم و با اعتقاد پیگیر مطالبات شما هستم صرفا بخاطر شما و صیانت از آراء پاک و سالم شماست و به شرافتم قسم میخورم که تا شفافسازی مسائل روز انتخابات از آراء پاک شما حمایت خوام کرد .

کاندیدای دهمین دوره انتخابات لنگرود از وجود برخی شواهد در خصوص تخلفات انتخاباتی خبر داد و افزود : برخی که در خرید و فروش آرا دست داشته اند پیش ما آمده اند و گفتند اگر امنیت ما برقرار شود حاضر هستیم اعتراف کنیم، بنابراین از شما مردم هم خواهش می کنم که مسائل را منطقه ای و گروهی نکنید.

پورعباس در پایان ضمن دعوت مجدد مردم ، خصوصا جوانان به حفظ آرامش ، گفت : اطمینان می دهم که ذره ای از محبت ، عشق و صفای شما را از دل خود ، بیرون نکرده و با توکل به خداوند متعال و استفاده از خردجمعی و تنها از مسیر قانون ، با اقتدار ، تا پای جان و تا آخرین قطره ی خون ، برای احقاق حق از دست رفته تان ، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنم، و به زودی نتایج پیگیری برای صیانت از آراء شما مردم عزیز را به استحضارتان خواهم رساند .