هدیه جالب آقای خاص به مترجم! + تصاویر (۲)
هدیه جالب آقای خاص به مترجم! + تصاویر (۲)

سرمربی پرتغالی ‌آبی‌پوشان لندنی در کنفرانس خبری پیش از دیدار چلسی- استوابخارست با حرکتی جالب خبرنگاران را شوکه کرد. به گزارش لنگرنیوز به نقل از تسنیم ، در گروه E رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا تیم فوتبال چلسی امشب (چهارشنبه) در آخرین دیدار از مرحله گروهی خود در ورزشگاه استمفوردبریج پذیرای استوابخارست رومانی است. آبی‌پوشان لندنی […]

سرمربی پرتغالی ‌آبی‌پوشان لندنی در کنفرانس خبری پیش از دیدار چلسی- استوابخارست با حرکتی جالب خبرنگاران را شوکه کرد.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از تسنیم ، در گروه E رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا تیم فوتبال چلسی امشب (چهارشنبه) در آخرین دیدار از مرحله گروهی خود در ورزشگاه استمفوردبریج پذیرای استوابخارست رومانی است. آبی‌پوشان لندنی پیش از این با ۹ امتیاز صعودشان به دور بعدی را قطعی کرده‌اند.

در کنفرانس خبری پیش از این بازی زمانی‌که مترجم رومانیایی در حال ترجمه صحبت‌های مورینیو بود، آقای خاص که از نحوه ترجمه صحبت‌هایش توسط این مترجم خوشش آمده بود در حرکتی غیرمنتظره پیراهن تمرینی چلسی را از تنش در آورد و پس از امضا کردن، آن را به مترجم رومانیایی هدیه داد.

مربی پرتغالی چلسی که خود پیش از این مترجم بوده با ژستی سخاوتمندانه گفت: چه کسی حقوق این مترجم را می‌دهد، چلسی یا یوفا؟ اگر یوفا حقوق او را پرداخت می‌کند بهتر است حقوق وی را ۲ برابر کند.