دعوت دولت از محکوم فتنه در همایش روز زن + عکس

نرگس محمدی از محکومان فتنه و چهره‌های نزدیک به شیرین عبادی امروز در مراسمی که از سوی معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور برگزار شده بود، حضور داشت که از سوی دولت از وی دعوت شده بود. به گزارش لنگرنیوز ، همزمان با روز ولادت حضرت زهرا (س) و هفته زن و خانواده همایش ملی […]

نرگس محمدی از محکومان فتنه و چهره‌های نزدیک به شیرین عبادی امروز در مراسمی که از سوی معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور برگزار شده بود، حضور داشت که از سوی دولت از وی دعوت شده بود.

به گزارش لنگرنیوز ، همزمان با روز ولادت حضرت زهرا (س) و هفته زن و خانواده همایش ملی زنان، نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد و فرهنگ با حضور حجت‌الاسللام حسن روحانی رئیس جمهور از سوی معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور برگزار شد و در این مراسم از نرگس محمدی از محکومان فتنه ۸۸ نیز دعوت شده است.


سراج ۲۴-نرگس محمدی از چهره‌های نزدیک به شیرین عبادی است که بعد از انتخابات ریاست جمهوری از ایران متواری شد و در انگلستان سکوت کرد و دستورات شیرین عبادی را برای انجام جنگ نرم در ایران انجام می‌داد. وی از محکومان فتنه ۸۸ است و در دوران فتنه ۸۸ با حکم دستگاه قضایی روانه زندان شد.

نرگس محمدی پس از فرار شیرین عبادی به خارج از کشو به دستور وی فعالیت‌های گروهک کانون مدافعان حقوق بشر و هیئت اجرایی شورای ملی صلح را پیگیری می‌کرد.