توزیع هزار کلاه کاسکت رایگان بین موتورسواران شرق گیلان

یکی از نمایندگان شرق گیلان در حرکتی خود جوش اقدام به توزیع هدایایی برای موتور سواران این شهرستان کرد. به گزارش لنگرنیوز به نقل از لاهیجان، ظاهرا تعداد زیاد موتورسوارن و تصادفات فراوان باعث شده که این نماینده به فکر راه حلی اساسی برای رفع این معضل باشد. شنیده از آن حکایت دارد که این […]

یکی از نمایندگان شرق گیلان در حرکتی خود جوش اقدام به توزیع هدایایی برای موتور سواران این شهرستان کرد.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از لاهیجان، ظاهرا تعداد زیاد موتورسوارن و تصادفات فراوان باعث شده که این نماینده به فکر راه حلی اساسی برای رفع این معضل باشد.

شنیده از آن حکایت دارد که این نماینده پرتلاش شرق گیلان این تجهیزات را از فرماندهی انتظامی ناجای کشور تحویل گرفته است. این نماینده دلسوز توانسته بیش از هزار عدد کلاه کاسکت موتور سیکلت به ارزش تقریبی سیصد هزار ریال را در این شهرها به صورت رایگان و به کمک دفاتر خود بین موتورسوران توزیع کند.

شاید این خبر برای مخاطبان یادآور توزیع بیش از ۳۰۰هزار تن سیب زمینی رایگان توسط دولت احمدی نژاد باشد که مخالفان دولت در آن برهه با توهین به فهم هموطنان این کار را یک حربه تبلیغاتی برای دولت وی دانستند.

تلاش برای گذاشتن کلاه ایمنی بر سر موتورساران، گاه با اقدامات سخاوتمندانه‌ای مثل اهدای کلاه به ایشان همراه است ولی معمولا نتیجه آن چیزی نبوده که انتظار می‌رفت.