ثمره خون شهیدان، در انتقال فرهنگ مقاومت و استکبار ستیزی در غرب خودنمایی می کند

حجت الاسلام اختردانش عنوان کرد : ثمره خون شهیدان برای پایداری و پایداری از انقلاب و اسلام را امروز در گسترش و انتقال فرهنگ مقاومت و استکبار ستیزی در دیگر کشورهای جهان مشاهده می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت الاسلام ابراهیم اختردانش در مراسم یادواره ۱۳ شهید دریاسر با تاکید به مداوت به برگزاری هرچه با شکوه تر یادواره های شهدا، گفت : شرکت در یادواره های شهدا، علاوه بر زنده نگه داشتن آرمان های شهدا، حسرت خورد به جایگاه و مقام شهید نیز می باشد.

وی با بیان اینکه انسان برای رشد و به تعالی رسیدن نیاز به برنامه و الگوگیری دارند اظهار کرد : شهدا جایگاه خود در نزد خدا را به خاطر برنامه مناسب و الگوگیری از شخصیت های اسلام و انقلابی به دست آورده اند و امروز در جزو رستگاران هستند.

مسئول تربیت و آموزش سپاه آستانه اشرفیه برنامه بارز شهدا را انس با قرآن اعلام کرد و افزود : شهدا داشته های اسلام و انقلاب را درک کردند و خود را برای حفظ و پایداری ارزش ها فدا کردند.

حجت الاسلام اختردانش عنوان کرد : ثمره خون شهیدان برای پایداری و پایداری از انقلاب و اسلام را امروز در گسترش و انتقال فرهنگ مقاومت و استکبار ستیزی در دیگر کشورهای جهان مشاهده می کنیم.

وی گفت : مردم با حضور گسترده خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نشان دادند که به انقلاب و اهداف آن پایبند هستند و فرهنگ شهیدان را فراموش نمی کنند و امروز لازم است مسئولین تمام توان خود را برای خدمت به مردم قرار دهند.

مسئول تربیت و آموزش سپاه آستانه اشرفیه با بیان اینکه دشمن تمام توان خود را برای ضربه به انقلاب و نفوذ قرار داده است افزود : فرهنگ شهیدان فرهنگ مقاومت در برابر استکبار بود و در جایی که یک سو حق و سوی دیگر باط قرار دارد اعتدال معنایی ندارد.

حجت الاسلام اختردانش با تاکید بر اینکه غرب در پی بر هم زدن جبهه مقاومت است اظهار کرد : امروز حفظ خاکریز مقاومت اسلامی و انقلاب وظیفه ما است.

وی پیشرفت های ایران در زمینه های مختلف را خار چشم دشمن اعلام کرد و ادامه داد : شهیدان به ما آموخته اند که باید همواره خارگلوی دشمنان و مستکبران باشیم.