با برگزاری متداول جشنواره های محلی میتوان در راستای جذب گردشگر به شهرستان فعالیت نمود

علیزاده گفت :  هدف از برگزاری این جشنواره معرفی بهارنارنج و خاصیت های فراوان آن است که متاسفانه مردم با این نعمت طبیعی که خدا به صورت رایگان در اختیار ما قرار داده است آشنایی لازم و کافی را ندارند. به گزارش لنگرنیوز ، رضا علیزاده در مراسم جشنواره بهار نارنج در کومله شهرستان لنگرود […]

علیزاده گفت :  هدف از برگزاری این جشنواره معرفی بهارنارنج و خاصیت های فراوان آن است که متاسفانه مردم با این نعمت طبیعی که خدا به صورت رایگان در اختیار ما قرار داده است آشنایی لازم و کافی را ندارند.

به گزارش لنگرنیوز ، رضا علیزاده در مراسم جشنواره بهار نارنج در کومله شهرستان لنگرود گفت : جشنواره بهارنارنج برای دومین سال پیاپی در لنگرود برگزار شد.

مدیر کل میراث فرهنگی گیلان با بیان اینکه این جشنواره با حضور چشم گیر مردم از سراسر استان گیلان و غرب گیلان برگزار شد ، افزود : هدف از برگزاری این جشنواره معرفی بهارنارنج و خاصیت های فراوان آن است که متاسفانه مردم با این نعمت طبیعی که خدا به صورت رایگان در اختیار ما قرار داده است آشنایی لازم و کافی را ندارند.

وی گفت : لنگرود با وجود ساحل زیبای چمخاله و مناظر طبیعی کوهپایه ای دارای ظرفیت فراوانی برای جذف گردشگر و حتی توریست است و با برگزاری متداول جشنواره های محلی میتوان در راستای جذب گردشگر به شهرستان و حتی استان گیلان فعالیت نمود و باید برای این امر مهم برنامه ریزی مناسبی انجام داد تا مهمانات رغبت بیشتری برای مسافرت داشته باشند.

علیزاده اظهار کرد : در این جشنواره علاوه بر معرفی بهارنارنج ، غرفه های مختلف صنایع دستی و غذایی نیز برگزار شد که در معرض عموم قرار گرفت.

 

گزارش تصویری از جشنواره بهار نارنج