دشمن با جنگ فرهنگی در مقابل انقلاب ایستاده است

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان گفت: دشمن با به راه انداختن جنگ فرهنگی در مقابل ما با تمام قوا ایستاد و اگر در مقابل آنها ایستادگی نکنیم باید هزینه‌های سنگینی را بپردازیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق بین عصر امروز در مراسم چهلمین روز درگذشت شهید مدافع حرم مهدی کوچک‌زاده که در جمع مسئولان نظامی, انتظامی و اقشار مختلف مردم در مهدیه رشت برگزار شد اظهار داشت: امروز دشمن به‌ صورت تمام قد و تمام عیار وارد میدان شده تا مقابل دین ما قرار بگیرد و هر آنچه ما برای دین و انقلاب سرمایه‌گذاری کردیم را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه هدف دشمن حمله به عراق و یا افغانستان نبوده و برای اینکه ما را مورد آزمایش قرار دهد وارد جنگ با این کشورها شده است افزود: دشمن در مرحله نظامی از ما شکست خورده و ما توانستیم با تدابیر مدبرانه رهبر عزیزمان و رزمندگان همیشه سرافراز ایران اسلامی دشمن را از کمینگاه خودش بیرون بکشیم و اقتدار خودمان را به آنان ثابت کنیم.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان اظهار کرد: دشمن می‌داند که ما با دست خالی و با علم نظامی به مقابله با آنان می‌ایستیم و هیچ ابزاری با خود نمی‌آوریم و این از افتخارات ما در جهان اسلام است.

حق‌بین با بیان اینکه دشمن با به راه انداختن جنگ فرهنگی در مقابل ما با تمام قوا ایستاد و اکنون تکلیف دفاع بر زن، مرد، پیر و جوان بر همه ما واجب است گفت: هزینه جنگ فرهنگی بسیار بالاست و اگر در مقابل آنها ایستادگی نکنیم باید هزینه‌های سنگینی را بپردازیم.

وی تصریح کرد: اگر حواسمان به دشمن نباشد و این‌گونه فکر کنیم که او طراحی‌های خوبی ندارد و از کنار آن به سادگی عبور کنیم یک روزی حامدها باید در این عرصه‌ها بجنگند و امیدوارم طوری با دشمنان برخورد کنیم که مثل همیشه مأیوس و نا امید شود.