در جهاد فرهنگی باید مسیر شهدا را در پیش بگیریم

دهبان با تاکید بر اینکه در جهاد فرهنگی باید مسیر شهدا را در پیش بگیریم اضافه کرد : فضای جبهه حال و هوای افراد را به رزمندگان مخلص تبدیل می کرد، لازم است قضای اخلاص در کشور نهادینه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت الاسلام مهدی دهبان شامگاه گذشته در یادواره شهدای مسجدشهدا(امینی) و شهدای منا و گمنام این شهرستان گفت : شهدای انقلاب و مدافع حرم مظلومانه به شهادت رسیدند و با اوج خالص بودن به درگاه خدا پیوستند.
وی افزود : شهدا جان خود را برای امنیت امروز ما و کشور فدا کردند که امروز می توانیم با خیال آسوده معارف قران و اهل بیت را در مجامع بیان کنیم.
دهبان ترک گناه را یکی از دلایل عرشی شدن شهدا اعلام کرد و اظهار کرد : کارهای فرهنگی امروز باید با حال و هوای جبهه به نسل جدید منتقل شود.
حجت الاسلام دهبان با بیان اینکه فضای فرهنگی امروز جنگ نرم در مقابل شبهات دشمن است عنوان کرد : وظیفه همگان است که هرکاری که می توانند را در مقابل تهاجم دشمن بر علیه اسلام و انقلاب انجام دهد.
وی با تاکید بر اینکه در جهاد فرهنگی باید مسیر شهدا را در پیش بگیریم اضافه کرد : فضای جبهه حال و هوای افراد را به رزمندگان مخلص تبدیل می کرد، لازم است قضای اخلاص در کشور نهادینه شود.
دهبان گفت : شهدا برای رسیدن به معبود از یکدیگر سبقت میگرفتند، لازم است برای رسیدن به فرهنگ انقلاب و معارف اسلامی باید با یکدیگر مسابقه بگذاریم.
وی خاصیت یادواره های شهدا را برطرف کردن احتیاج معنوی افراد دانست و افزود : شهدا با بی زاری جستن از دنیا و پیشی گرفتن در یکدیگر برای رسیدن به عرش به سعادت رسیدند.