به پایان رسیدن فاز نخست عملیات عمرانی آستان مقدس ۱۲ امام زادگان ملاط + تصاویر جدید

فاز نخست عملیات عمرانی آستان مقدس ۱۲ امام زادگان ملاط با صرف هزینه ۵۶۰ میلیون ریال به اتمام رسید. به گزارش لنگرنیوز ، فاز نخست عملیات عمرانی آستان مقدس ۱۲ امام زادگان ملاط با صرف هزینه ۵۶۰ میلیون ریال به اتمام رسید. سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود با بیان این خبر گفت : عملیات سنگ […]

فاز نخست عملیات عمرانی آستان مقدس ۱۲ امام زادگان ملاط با صرف هزینه ۵۶۰ میلیون ریال به اتمام رسید.

به گزارش لنگرنیوز ، فاز نخست عملیات عمرانی آستان مقدس ۱۲ امام زادگان ملاط با صرف هزینه ۵۶۰ میلیون ریال به اتمام رسید.

سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود با بیان این خبر گفت : عملیات سنگ کاری تربت خانه از قریب به ۲ ماه پیش آغاز و با تلاش و پیگیری های مستمر هیئت امناء و اداره اوقاف این شهرستان به اتمام رسید .

حجت الاسلام والمسلمین مهدی بازدار خاطر نشان کرد : در فاز دوم طرح نیز عملیات سنگ کاری کف شبستان و گچ کاری دیوار آن مورد نظر خواهد بود که این امور کمک و همکاری مردمی را طلب می نماید .

به گفته حجت الاسلام والمسلمین بازدار ، سنگ های مرمر استفاده شده در  آستان مقدس امامزادگان ملاط از سنگ های برگشتی است که برای حرم مطهر امام حسین (ع) استفاده شده است خریداری و به کار رفته است.

به گفته سرپرست اداره اوقاف لنگرود ، طرح این امامزادگان به عنوان طرح برتر استان برگزیده شد.

روستای ملاط از روستاهای باستانی شهرستان لنگرود بوده و آستان مقدس امامزادگان مأمن دوازده تن از اولاد امام زین العابدین(ع) و امام موسی کاظم(ع) می باشد .

در گالری تصاویر عکس های قدیمی و جدید از مقبره های ۱۲ امامزاده را میتوانید مشاهده کنید.