اجرای طرح آرامش بهاری در ۲۶ امامزاده لنگرود/آزادسازی بیش از ۱۴ میلیارد تومان از موقوفات/تشکربازدار از شهردار

بازدار از برگزاری طرح آرامش بهاری در ۲۶ امامزاده شهرستان خبر داد و اظهار کرد: اداره اوقاف شهرستان از آغاز تا پایان این طرح به صورت آماده باش و شیفت بندی حضور دارند و ایستگاه هایی نیز در سطح شهرستان و بقاع متبرکه برقرار است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به برگزاری طرح آرامش بهاری در شهرستان گفت : طرح آرامش بهاری هرساله توسط سازمان اوقاف انجام می گیرد که امسال نیز این طرح از ۲۸ اسفند شروع و تا ۱۴ فروردین ادامه خواهد داشت.

برگزاری طرح آرامش بهاری در ۲۶ امامزاده شهرستان

وی از برگزاری طرح آرامش بهاری در ۲۶ امامزاده شهرستان خبر داد و اظهار کرد: اداره اوقاف شهرستان از آغاز تا پایان این طرح به صورت آماده باش  و شیفت بندی حضور دارند و ایستگاه هایی نیز در سطح شهرستان و بقاع متبرکه برقرار است.

حجت الاسلام مهدی بازدار با بیان اینکه آماده سازی و اقدامات اولیه در بقاع متبرکه از حیث فضاسازی و  نظافت سرویس های بهداشتی و غباروبی و عطرافشانی قبل از سال انجام می شود، تصریح کرد: در جدید و برای دومین سال متوالی ضریح امامزاده محمد سفید آستانه با توجه به شرایط و حضور افراد از قبل از تحویل سال به مدت چند ساعت بازگشایی می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود با اشاره برگزاری خیمه های معرفت، افزود: در سال گذشته خیمه های معرفت در دو مکان امامزاده محمد کلیدبر، امامزاده محمد سفید آستانه برگزار شد که در سال جدید این خیمه معرفت در امامزاده حسن کومله نیز برپا می شود.

حجت الاسلام بازدار ادامه داد: غرفه کودک و نوجوان نیز در این زمینه از بخش هایی شامل نقاشی بکش جایزه بگیر و قرآن بخوان جایزه بگیر، مشاوره خانواده، پرسش و پاسخ، عفاف و حجاب و سرگرمی و مسابقات تشکیل شده است.

وی  برپایی سفره هفت سین قرآنی، مسابقات فرهنگی برای زائران و مسافران، چاپ و توزیع بروشور پیرامون معرفی بقاع متبرکه را از دیگر برنامه های این اداره در ایام نوروز اعلام کرد.

تشکر رئیس اداره اوقاف لنگرود از مسئول شبکه بهداشت شهرستان و شهردار لنگرود/آزادسازی بیش از ۱۴ میلیارد تومان از موقوفات

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود با تشکر از مسئول شبکه بهداشت شهرستان در اجرای طرح ویزیت رایگان، خاطرنشان کرد: ایستگاه سلامت نیز در ایام نوروز جهت رفاه حال مسافران توسط پزشکان متخصص راه اندازی می شود.

وی از ثبت ۱۳ وقف به ارزش سه میلیارد تومان در سال ۹۴ خبر داد و اذعان کرد: بیشتر این وقف ها در خصوص برپایی عزاداری، مسجد و آرامستان بوده و در سالی که گذشت بیش از ۱۴ میلیارد تومان موقوفات نیز آزادسازی شد.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه لنگرود در پایان از شهردار شهر لگرود بابت ایجاد تغییر و تحولات در شهر قدردانی کرد و افزود: کسی که کار مفیدی انجام می دهد باید از وی حمایت شود و مردم این شهرستان نیز به اندازه کافی فهیم هستند که قدردان کار خوب مسئولین باشند و کار خوب باید همیشه قدردانی شود.

حجت الاسلام بازدار ادامه داد: من امروز خیالم راحت است که به وظایف سازمانی خود عمل نموه و راست و محکم تمام حرف ها را بیان می کنم.