دلنوشته پر از کینه و کنایه هاشمی برای نوروز ۹۵
دلنوشته پر از کینه و کنایه هاشمی برای نوروز ۹۵

سال۹۴، سال شما بود سال شما که به حق امت وسط هستید. سال شما که به همه درس اعتدال دادید هم به دشمنان خارجی هم به بدخواهان داخلی!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، روزنامه آرمان در خبری دلنوشته اکبر هاشمی رفسنجانی برای نوروز ۹۵ را منتشر کرده است. متن پیام هاشمی که سرشار از رضایت او نتیجه انتخابات اخیر و همراه با ادامه کنایه هایش به مخالفان سیاسی خود است، به این شرح است:

«گذشت پیشه کن و به [کار] پسندیده فرمان ده، و از نادانان رُخ برتاب. اعراف/ آیه ۱۹۹. سلام مردم عزیز ایران؛ سال نو بر شما مبارک. سال۹۴، سال شما بود سال شما که به حق امت وسط هستید. سال شما که به همه درس اعتدال دادید هم به دشمنان خارجی هم به بدخواهان داخلی! سال۹۴، سال شما بود که هم با برجام به دنیا گفتید: در پی تعامل هستید و از جنگ گریزانید و هم با رأی خود نشان دادید که «روحانیت، بی مردم» همچون پر کاهی حتی توان حفظ خود را هم نمی­‌یابد! مردم عزیزم! اکنون شما در جایگاه استادی نشسته­‌اید، همچون «خمینی کبیر» که مردم را رهبر خود می‌­دانست ما نیز در سال۹۴ در کلاس درس شما نشستیم و به قلب خود فهمیدیم؛ گذشت شما از خطاهای گذشته و حمایت‌های ناصواب را. به گوش خود شنیدیم فریاد شما را در وادار کردن به پذیرش «اعتدال» و برجام و به چشم خود دیدیم روی برگرداندن معنادارتان را از جاهلان افراطی در انتخابات۹۴. پارسال برایتان نوشتم چه من باشم یا نباشم فردا از آن شماست! و امروز در نوروز پیش رو قلبم عین دریا روشن است و گواهی می‌دهد که: سال ۹۵ هم، سال شماست. تا روز به روز در سایه حضورتان دایره تنگ افراطی‌ها تنگ‌تر و گشایش پنجره اعتدال فراخ‌­تر گردد. همچون شاگردی در مقابل استاد، همت و آگاهی شما را می‌ستایم و تعظیمش می‌کنم و همچون گذشته می‌گویم اگر آبرویی دارم از شماست و همیشه آماده­‌ام تا در طبق اخلاص پیشکش مرام و معرفت شما کنم. ان‌شاء­ا… باشم و روزهای پررونق­‌تان را ببینم.

اکبر هاشمی رفسنجانی-۲۶/۱۲/۹۴»