اسکان روزانه ۳۵۰۰ ‌نفر مسافر در لنگرود/تجهیز۲۰ واحد آموزشی برای اسکان مسافران نوروزی
اسکان روزانه ۳۵۰۰ ‌نفر مسافر در لنگرود/تجهیز۲۰ واحد آموزشی برای اسکان مسافران نوروزی

فرامرز مصطفوی از اسکان روزانه سه هزار و ۵۰۰ مسافر در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: ۵ ایستگاه چاف و چمخاله، شلمان، اطاقور، کومله و مبادی ورودی شهرستان در جوار چای نوشینه از جمله ایستگاه هایی است که محصولات صنایع دستی را به نمایش می گذارند.

معاون عمرانی فرمانداری لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر با تبریک سال جدید به شهروندان لنگرودی از آمادگی کامل شهرستان برای پذیرش مسافران نوروزی خبر داد و گفت : همه تجهیزات و امکانات برای جلب رضایت مهمانان نوروزی و گردشگران در شهر فراهم شده تا مسافران فقط  از این شهرستان زیبا عبور نکنند.

وی با بیان اینکه ۲۰ واحد آموزشی با ۱۷۶ اتاق آماده اسکان مهمانان نوروزی است، افزود: علاوه بر واحدهای آموزشی ۱۰ هتل و مجتمع های پذیرایی گردشگری نیز آمادگی پذیرش مهمانان و مسافران نوروزی  را دارند.

فرامرز مصطفوی از اسکان روزانه سه هزار و ۵۰۰ مسافر در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: ۵ ایستگاه چاف و چمخاله، شلمان، اطاقور، کومله و مبادی ورودی شهرستان در جوار چای نوشینه از جمله ایستگاه هایی است که محصولات صنایع دستی را به نمایش می گذارند.

معاون عمرانی فرمانداری لنگرود نظارت چهار اکیپ در ایام نوروز را از برنامه های ستاد نوروزی شهرستان عنوان و تصریح کرد: توزیع ۳۰ تن پرتقال، ۱۰ تن سیب، توزیع ۲۰ تن گوشت و مرغ، ۲۰۰۰ کیسه آرد و فعالیت ۵۰ نانوایی به طور مستمر در ایام نوروز از دیگر برنامه هاست.