در زمان تحریم، شهید شهریاری با اتکا بر مقاومت داخلی، گره علمی هسته ای را باز کرد/کشور راهی جز مقاومت ندارد

جانشین سردار سلیمانی اضافه کرد : در زمان تحریم ایران برای تولید غنی سازی ۲۰ درصد از لحاظ علمی مشکل داشت شهید شهریاری بود که با تکیه بر مقاومت و با علم خود مسیر پیشرفت کشور در انرژی هسته ای را باز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار اسماعیل قاآنی در یادواره ۳۹ شهید شهر شلمان با اشاره به نامگذاری شعار سال ۱۳۹۵ به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت : واژه اقتصاد مقاومتی خود دارای دو کلمه با معنا و کامل است و هر کدام دارای تفسیر مفصلی می باشد که در خصوص اقتصاد کارشناسان اقتصاد حرف هایی برای گفتن دارند، شهدا نیز با حرکت خود مسیر مقاومت را به ما آموخته اند.

شهدا پرچم داران مقاومت عزت مدارانه هستند/ ملت ایران تهدید ها را به فرصت تبدیل کرد

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهدا را پرچم داران مقاومت عزت مدارانه اعلام کرد و افزود : اگر مقاومت بر مدار عزت نبود امروز این نظام مستحکم و اثرگذار را در دنیا نداشتیم.

وی اضافه کرد : استکبار تاکنون مشکلات فراوانی را بر سر راه ملت ایران قرار داد تا ضربه اساسی خود را وارد کنند ولی نتیجه عکس گرفتند و ملت ایران تهدید ها را به فرصت تبدیل کرد و شهدا جلودار این امر بودند.

ز با بیان اینکه شیعه تنها مکتبی است که تمام رهبران آن شهید شدند عنوان کرد : مسیر رهبران تشیع و شهدا مسیر ائمه معصومین و عزت و مقاومت در برابر استکبار است و مسیر مقاومت امروز نیز بر پایه مقاومت بر مبنای اصول است.

جانشین سردار سلیمانی تاکید کرد : تمام زور دنیا برای این است که مقاومت و ایستادگی ملت ایران را بشکند و فشارهای اقتصادی و فرهنگی از جمله این فشارها برای درهم شکستن محور مقاومت است.

وی گفت : در طول عمر ۳۷ ساله انقلاب اسلامی، ملت ایران بر حول محور ولایت فقیه توطئه های دشمن را باطل کردند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه کشور با بیان اینکه گفتن، قدم اول برای حرکت در مسیر مقاومت است اضافه کرد : حرکت و عمل بر مبنای تقوا قدم دیگر در مسیر مقاومت است، شهدا در جنگ تحمیلی از تمام وجودشان گذشتند.

در زمانی که کشور برای تولید غنی سازی ۲۰ درصد مشکل داشت شهید شهریاری گره را باز کرد/ما مفتخریم که پدر امریکا را در آوردیم

سردار قاآنی شهدا را جلودار کارهای مقاومتی اعلام کرد و عنوان کرد : کشور هیچ راهی ندارد جز اینکه برای حل معضلات و مشکلات از مقاومت استفاده کند، در جنگ تحمیلی حتی به یک روز هم تجهیزات ایران به اندازه دشمن نبود ولی رزمندگان با حرکت و عمل در مسیر مقاومت بر مبنای اصول با دست خالی دشمن را از پای درآوردند.

جانشین سردار سلیمانی اضافه کرد : در زمانی که دشمن بیشترین تحریم ها را بر علیه ایران اعمال کرد جوانان کشور انرژی هسته ای را به ۲۰ درصد ارتقا دادند، در زمان تحریم ایران برای تولید غنی سازی ۲۰ درصد از لحاظ علمی مشکل داشت شهید شهریاری بود که با تکیه بر مقاومت و با علم خود مسیر پیشرفت کشور در انرژی هسته ای را باز کرد.

وی اضافه کرد : آن سوی علم داشمند شهید شهریاری را اگر در نظر بگیریم می بینیم که وی فردی مقید به اسلام و مقاومت بود.

سردار قاآنی با بیان اینکه امروز کشور با مقاومت در تمام زمینه ها در جهان پیشتازی می کند اظهار کرد : توقع مردم از دولت این است که به بچه حزب الهی ها میدان دهند و در میدان عمل انقلابی عمل کنند که این موارد از تاکیدات مقام معظم رهبری است.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه کشور طی کردن مسیر مقاومت بدون فرمانده را غیرممکن عنوان کرد و افزود : ما مفتخریم که پدر امریکا را در آوردیم و رسم مقاومت و ایستادگی را به مردم دنیا آموخته ایم.