برخی برای صندلی ها اقدامات عجیب می کنند بعد در یادواره های شهدا نیز شرکت می کنند!

فرمانده عملیاتی لشکر ۱۶ قدس گیلان با تاکید بر حضور و گرامیداشت یادواره های شهدا افزود : برخی برای به دست آوردن کرسی ها و منسب ها اقداماتی می کنند که در شان کشور انقلابی ایران نیست ولی بعد از به دست آوردن آن مسئولیت،‌ در کنار مردم در یادواره ها شرکت می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق بین در یادواره ۱۳ شهید روستای پاپکیاده با بیان اینکه دشمنان انقلاب قسم خوردند تا انقلاب را از پای درآورند گفت : اگر حواسمان نباشد ممکن است در دام دشمن گرفتار شویم، در شرایط فعلی یا باید همین مسیر مقاومت و استکبار ستیزی را که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است را در پیش بگیریم یا به آغوش امریکا برویم.

فرمانده عملیاتی لشکر ۱۶ قدس گیلان افزود : متاسفانه عاده کرده ایم که تا دشمن به ما نزدیک نشود دست به کار نمی شویم که این اشتباه ما است و باید پیشگیری کنیم، مدافعان حرم این امر را درک کرده اند و در فرسخ ها دورتر از مرزهای ایران در برابر دشمن ایستاده اند و در واقع از مرزهای اسلامی دفاع می کنند.

امریکا منتظر بود تا به بهانه های داخلی به ایران حمله کند/ دشمن توان مقابله با مدافعان حرم را ندارد

وی با اشاره به اینکه در کشور سوریه نقطه ای وجود ندارد که دارای امنیت باشد اظهار کرد : داستان تهاجم به سوریه و دیگر کشورهای منطقه داستان مفصلی دارد، در ساده ترین مورد، قضیه این است که دشمن فهمیده است که اگر کشورهای لبنان، عراق‌، سوریه، ایران، افغانستان و فلسطین با هم متحد شوند و در ارتباط باشند می توانند به عنوان قدرت های منطقه و حتی جهان تبدیل شوند، اگر بیشتر دقت کنیم امریکا در تمام این کشورها بجز ایران به صورت مستقیم و غیرمستقیم وارد شده است ولی برای ایران تاکنون ناموفق بود.

سردار حق بین تاکید کرد : سوریه محل تمرین نقشه های امریکا بود تا به بهانه ها و اختلافات داخلی ایران، به کشور حمله کند ولی حضور مدافعان حرم معادلات آنان را بر هم زد.

فرمانده عملیاتی لشکر ۱۶ قدس گیلان با اشاره به اینکه امریکا بعد از حضور در سوریه بین حامیان و مخالفان دولت فتنه و اختلاف ایجاد کرد گفت : حتی در مقطعی مخالفان دولت سوریه را به دلیل عدم سهم خواهی اعدام کردند ولی مخالفان بشار اسد متوجه شدند و به جبهه موافقان دولت پیوستند و با هم در برابر تکفیری ها ایستادگی می کنند، مخالفان دولت سوریه هم متوجه شدند حضور امریکا و تکفیریها در سوریه برای اهداف های دیگری است.

وی عنوان کرد : مدافعان حرم که به صورت مستشاری در سوریه در حال مقاومت هستند با ابزار و امکانات فرسوده دولت سوریه می جنگند، دشمن نیز فهمیده است که توان مقابله با مدافعان حرم معتقد و انقلابی را ندارند.

برخی برای به دست آوردن کرسی ها اقدامات عجیب می کنند بعد در کنار مردم در یادواره ها شرکت می کنند!

سردار حق بین با بیان اینکه اقتدار مدافعان حرم ایرانی بر امریکا و استکبار ثابت شده و در سوریه احساس شکست می کنند گفت : فرزندان گیلان توانستند مردم دو شهر مهم و بزرگ و بسیاری از از راه های ارتباطی مهم در نبل و الزهرا را از اسارت ۴ ساله آزاد کنند.

حق بین با اشاره به وجود اسکالات و سوءتفاهمات در تمام جوامع، اضافه کرد : نباید مشکلات کشور به گونه نشان داده شود که دشمن از ان سواستفاده کند.

فرمانده عملیاتی لشکر ۱۶ قدس گیلان با تاکید بر حضور و گرامیداشت یادواره های شهدا افزود : برخی برای به دست آوردن کرسی ها و منسب ها اقدامات عجیب می کنند که در شان کشور انقلابی ایران نیست ولی بعد از به دست آوردن آن مسئولیت،‌ در کنار مردم در یادواره ها شرکت می کنند.

سردار حق بین اضافه کرد : اقداماتی که برخی برای به دست آوردن کرسی های مسئولیتی می کنند با منش شهدا سازگار نیست.