۱۷ نفر از خواهران مربی طرح تربیت حافظان قرآن کریم به اردوی زیارتی امام زاده ابراهیم (ع) شفت اعزام شدند

حجت الاسلام بازدار سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود گفت : حاضران در این اردو ضمن بهره مندی از فضای معنوی آستان مقدس ، به تبادل تجربه و آشنایی با روش های نوین تدریس و دستورالعمل جدید اجرایی طرح در سال ۹۳پرداختند. به گزارش لنگرنیوز ، اردوی زیارتی، توجیهی مربیان طرح تربیت حافظان لنگرود به منظور ایجاد تنوع […]

حجت الاسلام بازدار سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود گفت : حاضران در این اردو ضمن بهره مندی از فضای معنوی آستان مقدس ، به تبادل تجربه و آشنایی با روش های نوین تدریس و دستورالعمل جدید اجرایی طرح در سال ۹۳پرداختند.

به گزارش لنگرنیوز ، اردوی زیارتی، توجیهی مربیان طرح تربیت حافظان لنگرود به منظور ایجاد تنوع و ترغیب مربیان ، فعالان و مجریان طرح تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان لنگرود ۱۷ نفر از خواهران مربی و دست اندرکار طرح به اردوی زیارتی امام زاده ابراهیم (ع) شفت اعزام شدند .

حجت الاسلام بازدار سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود گفت : حاضران در این اردو ضمن بهره مندی از فضای معنوی آستان مقدس ، به تبادل تجربه و آشنایی با روش های نوین تدریس و دستورالعمل جدید اجرایی طرح در سال ۹۳ پرداختند.

وی  از حمایت و همکاری اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان فومن و مدیریت آستان مقدس امام زاده ابراهیم (ع) در اجرای هرچه بهتر اردو قدردانی کردند.