نسل جوان باید نسبت به عظمت ۱۲ فروردین آگاه باشد/ معرفی این روز بزرگ ضرورتی انکار ناشدنی است

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود با تاکید براینکه نسل جوان ما باید نسبت به عظمت ۱۲ فروردین آگاه باشد، گفت: معرفی این روز بزرگ در تاریخ انقلاب ضرورتی انکار ناشدنی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، محمدرضا محمدی، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود با تبریک سال جدید و آروزی خیر و برکت برای همه ملت ایران در گفتگو با شبستان گفت: مردم انقلابی ایران در ۱۲ فروردین با حضور خود در پای صندوق های رای، نظام مقدس اسلامی را در تاریخ به ثبت رساندند.

وی معرفی این  روز بزرگ “۱۲ فروردین ” را در تاریخ انقلاب ضرورتی انکار ناشدنی دانست و اظهار کرد: مردم ایران با رای مثبت ۹۸٫۲ درصدی به نظام جمهوری اسلامی پایه های این نظام را در عرصه روابط بین الملل مستحکم ساختند.

محمدی با تاکید براینکه نسل جوان ما باید نسبت به عظمت ۱۲ فروردین آگاه باشد، تصریح کرد: توزیع گل و شیرینی در مبادی ورودی و خروجی شهر، نورافشانی، نصب بنر و پرده، فعال نمودن مساجد و بقاع متبرکه برگزیده با برگزاری ویژه برنامه ها، چراغانی سطح شهر، مسابقات مختلف ورزشی و غیره از جمله برنامه های این روز بزرگ است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود ادامه داد: امروز ملت ایران بعد از ۳۷ سال با همه تحریم ها و تهدیدها با وحدت و همدلی توانستد عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی را به همگان نشان دهند.

وی وحدت مردم تحت رهبری فرزانه انقلاب را عامل موثر در موفقیت ها عنوان و اذعان کرد: همه ما باید برای تحقق شعار سال” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” در حوزه کاری خود تلاش کنیم اقتصاد مقاومتی را در جامعه عملیاتی و به شعار بسنده نکنیم.

محمدی  ادامه داد: هر چقدر همدلی و هماهنگی بین سازمانی بیشتر شود به تبع آن نیز موفقیت ها بیشتر خواهد شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود با تاکید براینکه در سال جاری برنامه های شهرستان باید به بهترین نحو ممکن انجام شود، تصریح کرد: در راستای برگزاری کنگره هشت هزار شهید استان گیلان، یادواره شعر و دفاع مقدس شاعر معاصر زنده یاد رحمدل نیز هشتم اردیبهشت در شهرستان برگزار می شود.