پیام تبریک لاهوتی به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر

مهرداد لاهوتی، نماینده لنگرود در پیامی سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، مهرداد لاهوتی، نماینده لنگرود در پیامی سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر را تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم

امسال تحول طبیعت به رویش گلی از باغ نبوت مزیّن می شود و عرشیان به تهنیت تولّد برترین بانوی خلقت به زمین می آیند. خانه ی وحی به قدم ریحانه ای از فردوس برین نورباران می شود و زنان آسمانی، هاجر، مریم و آسیه به خدمت خدیجه می آیند.

حضرت ختمی مرتبت (ص) به واسطه ی قدوم دخترش، ام ابیها، فاطمه (س) از جانب حضرت دوست مژده « انّا أعطیناکَ الکوثر» می گیرد و زهرا (س) عالم خاکی را به وجود آسمانی خویش مفتخر می سازد، تا تمام ظرفیت وجودی یک زن را به منصّه ظهور برساند؛ دختری دلسوز، همسری بی نظیر و مادری نمونه در منزل و بانویی مسئولیت پذیر در اجتماع. آری حضرت فاطمه (س) نمونه ی اعلای یک زن در تمام ابعاد است و چه زیباست که ولادت با سعادتش « روز زن و روز مادر » نام گرفته است.

با امید به اینکه زنان و دختران ما با الگو گرفتن از آن حضرت بتوانند هم در خانواده وظایف خود را به احسن وجه به انجام رسانند و هم در جامعه فعالیت های سالم و سازنده ای داشته باشند، صمیمانه ترین شادباش های خود را تقدیم تک تک این عزیزان به ویژه بانوان لنگرودی می نمایم و توفیق همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
« من الله التوفیق»
مهرداد لاهوتی