۲۰۰هزار گردشگر نوروزی در مراکز اقامتی لنگرود اسکان یافتند

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنگرود از اسکان ۲۰۰هزار و ۶۱۱ گردشگر نوروزی از ۲۵ اسفند تا دهم فروردین در مراکز اقاکتی لنگرود خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، فرامرز مصطفوی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنگرود در گفتگو با خبرنگار شبستان گفت: همه تجهیزات و امکانات برای جلب رضایت مهمانان نوروزی و گردشگران در شهر فراهم است و اسکان مسافران نوروزی نیز در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

وی  با بیان اینکه تاکنون ۲۰۰ هزار و ۶۱۱ نفر در مجموعه هتل ها، مهمان سراها، کمپ ها، مدارس، مسافرکاشانه، اماکن و سایر اماکن اقامتی  لنگرود اسکان دارند، اظهار کرد: این تعداد از مسافران از ۲۵ اسفند تا دهم فروردین در مراکز اقاکتی لنگرود اسکان دارند.

مصطفوی، منطقه چاف و چمخاله را  منطقه توریستی و قطب گردشگری عنوان و تصریح کرد: هزینه کم و پیوسته بودن زنجیره وار شهرهای استان و چشم اندازهای بکر شهرستان موجب شده این شهرستان پذیرش گردشگران زیادی را در خود جای دهد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنگرود اذعان کرد: ۱۵ هزار و ۴۸۰ نفر در هتل ها، ۵۲۵ نفر در مهمانپذیرها، ۷۰ هزار و ۵۱۶ نفر در مسافرکاشانه ها ، ۳۸ هزار و ۴۰۰ نفر نیزدر کمپ ها اسکان دارند.

وی با بیان اینکه شش هزار و ۴۴۴ نفر نیز در مدارس شهرستان اسکان دارند، خاطرنشان کرد: مجموعه آموزش و پرورش در ایام تعطیلات خدمات خوبی را به فرهنگیان ارائه داد و اقامت مسافران نوروزی تا به امروز با استقرار و اسکان مناسب و خوبی همراه بوده و رضایت گردشگران را به همراه داشته است.