خسارت ۱۰ میلیاردی لنگرود به دلیل بارش باران
خسارت ۱۰ میلیاردی لنگرود به دلیل بارش باران

مصطفوی با اشاره به خسارت ۱۰ میلیارد ریالی به دلیل بارش باران گفت : بیشترین خسارت های وارد شده مربوط به مسیر راه ها و لوله های آب شرب می باشد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر گفت : به دلیل بارش باران در ۴۸ ساعت گذشته برخی از تاسیسات آب ، پل ها و راه هاخسارت دید.

وی اضافه کرد : بر اثر بارش باران و طغیان رودخانه شلمانرود، تاسیسات آب شرب شهر واقع در جنب سد لاستیکی پهلوان بست و چند ایستگاه پمپاژ آب به زمین های کشاورزی و همچنین رانش جاده سلوش به طول ۸۰ متر از جمله این خسارت های بودند.

فرامرز مصطفوی با اشاره به رانش زمین ها بلوردکان افزود : بر اثر این رانش لوله های گاز و آب و بخشی از مسیرهای مواصلاتی نیز موجب خسارت جدی شدند.

معاون عمرانی فرمانداری لنگرود تخریب پل مسیر روستای اشیان را از دیگ خسارت های وارده اعلام کرد و اظهار کرد : با توجه به خسارت های به وجود آمده، جلسه ستاد بحران شهرستان در همان ساعات اولیه برگزار شد و و با توجه به امکانات موجود در شهرستان، بعد از اتمام بارش باران در عصر روز گذشته، اقدامات اولیه برای مهار بیشتر خسارت ها انجام شد.

مصطفوی با اشاره به خسارت ۱۰ میلیارد ریالی به دلیل بارش باران گفت : بیشترین خسارت های وارد شده مربوط به مسیر راه ها و لوله های آب شرب می باشد.