مسئولیت سردار رادان مشخص شد + نام جانشین ناجا

معاون اجتماعی ناجا با تأیید خبر جانشینی سردار اشتری از ادامه فعالیت سردار رادان به عنوان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا در نیروی انتظامی خبر داد.   به گزارش لنگرنیوز ، سردار سعید منتظر المهدی معاون اجتماعی ناجا در حاشیه افتتاح فیلمبرداری سریال «زخم» ضمن ابراز نگرانی از اعلام اخبار زودهنگام توسط برخی رسانه‌ها با […]

معاون اجتماعی ناجا با تأیید خبر جانشینی سردار اشتری از ادامه فعالیت سردار رادان به عنوان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا در نیروی انتظامی خبر داد.

 

به گزارش لنگرنیوز ، سردار سعید منتظر المهدی معاون اجتماعی ناجا در حاشیه افتتاح فیلمبرداری سریال «زخم» ضمن ابراز نگرانی از اعلام اخبار زودهنگام توسط برخی رسانه‌ها با تأیید خبر مبنی بر جانشینی سردار اشتری اظهار داشت: سردار رادان از این به بعد در مسئولیتی جدید به عنوان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا به فعالیت خود در نیروی انتظامی ادامه می‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جلسه تودیع و معارفه جانشین فرمانده ناجا با حضور سردار احمدی مقدم در روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سریال «زخم» در ۱۲ قسمت با تهیه کنندگی علی اکبری و کارگردانی آب‌پرور با مشارکت ناجا و شبکه سه سیما در حوزه مشاوره و مددکاری در کلانشهرها در دست تهیه است.