برنامه‌ریزی بسیج برای مقابله با شبکه‌های مخرب ماهواره‌ای و اینترنتی / مصرف کالاهای خارجی سبب افزایش بیکاری در کشور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در لاهیجان گفت: برنامه‌ریزی روی شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنتی مخرب و فاسد برای جلوگیری از جنایات و جرایم، فروپاشی خانواده، طلاق، بیکاری و مواد مخدر حائز اهمیت بوده و بسیج در این زمینه ورود کرده است.   به گزارش «لنگرنیوز» ، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در مجمع بسیج این شهرستان

کد خبر : 5169
تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 خرداد 1393 - 11:25

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در لاهیجان گفت: برنامه‌ریزی روی شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنتی مخرب و فاسد برای جلوگیری از جنایات و جرایم، فروپاشی خانواده، طلاق، بیکاری و مواد مخدر حائز اهمیت بوده و بسیج در این زمینه ورود کرده است.

 

به گزارش «لنگرنیوز» ، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در مجمع بسیج این شهرستان با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: مسئله روز ما این است که باید تبیین شود عده‌ای دایه مهربانتر از مادر شدند و برای مردم ایران دل می‌سوزاند که چرا ملت ایران باید رنج بکشند و دل می‌سوزاند که به فرموده مقام معظم رهبری سازش خیانت است.

شاخص دولت‌ها باید کاهش طلاق در جامعه باشد

وی با اشاره به دستاوردهای دولت‌های اخیر در کشور، افزود: در دولت‌های گذشته شاخص دولت‌ها ساخت سد و راه آهن بود و همه دولت‌ها به عنوان گزارش کار ارائه این مسائل را ارائه کردند و هیچ کدام از آن‌ها به دنبال اخلاقیت نبودند و نگفتند میزان طلاق را کم کردیم و یا پرونده دادگاه‌ها چه میزان کم و یا میزان صفوف نماز جمعه چقدر اضافه شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌گفت: باید برای مقایسه دولت‌ها مبنا را بر همین اساس بگذاریم مدیری که مردم را به فیس بوک می‌خواند و تبلیغ آن را انجام می‌دهد باید بداند چه بلایی به سر خانواده و بنیان آن می‌آورد.

برنامه‌ریزی بسیج برای مقابله با شبکه‌های مخرب ماهواره‌ای و اینترنتی

نقدی با بیان اینکه بسیج در زمینه مقابله‌ با شبکه‌های ماهواره‌ای ورود کرده است، تصریح کرد: برنامه‌ریزی روی شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنتی فاسد برای جلوگیری از جنایات، جرایم، فروپاشی خانواده، طلاق، بیکاری و مواد مخدر حائز اهمیت است.

وی گفت: شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنتی فاسد سبب فروپاشی خانواده، ناهنجاری، اخلاقی و اجتماعی است که باید با برنامه‌ریزی درست جلوی آنها را در جامعه بگیریم که باید برنامه‌ریزی و تربیت از مدارس ظهور کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌افزود: اینجا باید دقیق وارد موضوع شده و سر در بیاوریم مشکل کجا است و چه ابزارهایی در منطقه داریم که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم.

نقدی تصریح کرد: وقتی در مرکز حرف از اقتصاد مقاومتی می‌زنیم اقتصاد مقاومتی مبنی بر تولید است اما اگر مبتنی بر مسائل محلی و منطقه‌ای کار کنیم کار درستی انجام شد.

وی با اشاره به ۱۲کارگروه‌ بسیج،گفت: از ائمه جماعت می‌خواهیم تصمیمات جلسات بسیج را در خطبه‌ها بیان کنند و معلمان درباره اهمیت کالای داخلی به دانش آموزان توضیح دهند.

مصرف کالاهای خارجی سبب افزایش بیکاری در کشور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌افزود: معلمان به دانش آموزان بگویند که با مصرف کالاهای خارجی چقدر بیکاری در جامعه افزایش می‌یابد و اگر بتوانیم این گفتمان را به دلیل نفوذ و مردمی بودن بسجی عملی کنیم موفق هستیم.

نقدی خاطرنشان کرد: در بعضی از شهرها تصمیمات توسط یک جمع پنج نفره گرفته می‌شود و  افکار عمومی  قدرت اصلی است که می‌تواند مسائل مهمی را از مسئولان مطالبه کند.

وی از مسئولان دعوت کرد در جلسات کارگروه‌های بسیج شرکت کنند و گفت: در این جلسات می‌توانند درباره راهکارهای حل مشکلات، چای، برنج و معضلات ماهواره صحبت و راهکار عملی ارائه شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه من تعجب می‌کنم که چرا وضعیت چای در این شهرستان به اینگونه است و پاسخ درستی پیدا نکردم، افزود: حرف‌های کلی درباره چای بیان می‌شود اما باید این مسئله به طور اساسی مورد بررسی قرار بگیرد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.