با آزادسازی دو شهر نبل و الزهرا جبهه دشمنان متزلزل شد

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به آزادسازی نبل و الزهرا گفت: آزادسازی دو شهر نبل و الزهرا تنها بحث آزادسازی نبود بلکه با این کار عقب و جبهه دشمنان متزلزل شد و این پیروزی در حالی صورت گرفت که این دو شهر قریب به چهار سال در محاصره شدید دشمن بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر به نقل از  آستان‌خبر، سردار محمدعلی حق‌بین در مراسم سومین روز شهادت جمال رضی از شهدای مدافع حرم بابیان اینکه شهدای ما پس از یک هزار و ۴۰۰ سال گردوغبار را از دین ربودند اظهار داشت: شهدای ما مسیری را برای آیندگان ترسیم کردند که به‌راحتی در راه دین خدا گرفته و اخلاق، عفت، حجاب، قرآن و انقلاب را روی پایه‌های دین جانمایی کردند.

وی با اشاره پیروزی‌های جبهه مقاومت در سوریه بیان: مظلومیت مسلمانان در اقصی نقاط جهان گریبان مستکبران را گرفت و امروز شاهد این هستیم که بلایی که خودشان طراحی کردند دامن خودشان را گرفته است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بابیان اینکه دشمنان آخرین مهره‌های خود را برای ضربه به انقلاب اسلامی ایران بکار برده‌اند گفت: ما از دوست انتظار اشتباه و دشمنی نداریم

وی به تشییع باشکوه شهدای گمنام و شهید مدافع حرم در آستانه‌اشرفیه اشاره کرد و افزود: این‌همه جوان مشتاق برای اعزام به جبهه مقاومت در حالی آمده‌اند که رهبر تنها اشاره مبنی بر بلامانع بودن فرمودند و حتی شاهد این هستیم که افرادی که تازه از سوریه برگشته‌اند، مجدد تقاضای بازگشت دارند.

حق‌بین با اشاره به اینکه امروز دفاع از انقلاب اسلامی در مرزهای ما رقم نمی‌خورد چون دشمن جرأت تعدی به مرزهای ما را ندارد تصریح کرد: دشمن می‌داند که  اگر کشورهای شیعه منطقه در کنار یکدیگر قرار گیرند، مقدمات ظهور امام عصر فراهم می‌شود و آن‌ها با ساماندهی گروه‌های تکفیری و معاند در پی ضربه زدن به ایران هستند ولی بصیرتی را که رهبر فریادش را می‌زد، امروز جوانان این مرزوبوم برای تحقق این بصیرت جانشان را کفه اخلاص قرار داده‌اند.

وی بابیان اینکه جنایات سوریه تمرینی برای نفوذ به کشورمان بود اظهار داشت: شاید دشمنان توانسته باشند فتنه سال ۱۳۸۸ را طراحی کنند ولی نیروهای مدیریتی لازم برای تجاوز به کشور را ندارند و تفرقه داخلی پایگاه اصلی دشمن است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به آزادسازی نوبول و الزهرا گفت: آزادسازی دو شهر نبل و الزهرا تنها بحث آزادسازی نبود بلکه با این کار عقب  و جبهه دشمنان متزلزل شد و این پیروزی در حالی صورت گرفت که این دو شهر قریب به چهار سال در محاصره شدید دشمن بود.

وی بابیان اینکه ما در جبهه مقاومت عقبه دشمنان را ویران کردیم افزود: امروز دشمن با توجه به پیروزی‌های ما جرأت نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارد و امروز مرزهای جبهه مقاومت گسترش یافته است.

حق‌بین با اذعان به اینکه امروز دیگر اشتباهات کوچک در درون نظام قابل‌بخشش نیست افزود: درحالی‌که دشمن ادبیات بی‌آبرویی را با ابزارهای مختلف نهادینه کرده بود، انقلاب اسلامی ایران برنامه‌های آنان  را نقش برآب کرده و امروز درحالی‌که گسترش در دنیا است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بابیان اینکه سیل جمعیت مشتاق برای حضور در جبهه مقاومت بسیار عجیب است اظهار داشت: امروز رزمندگان ما در سوریه در حال عملیات مستشاری هستند و اگر تنها لشکر گیلان با همین امکانت فعلی وارد سوریه شده و عملیات انجام دهد چندین استان را آزاد خواهد کرد.

وی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اقتصاد مقاومتی و تکیه‌بر تولید داخلی بیان کرد: تأکید رهبر در زمینه اقتصاد مقاومتی و تکیه‌بر تولید داخلی به دلیل جلوگیری از نفوذ دشمن است و نباید خودمان زمینه حضور و توطئه دشمن را در کشور فراهم کنیم.