آینده برجام با کارشکنی‌های آمریکا و اشکالات حقوقی و فنی متن، تاریک و مبهم است

امام‌جمعه کومله با اشاره به سخنرانی‌های آمریکایی‌ها در خصوص آینده برجام، اضافه کرد : آینده برجام با کارشکنی‌های آمریکا و اشکالات حقوقی و فنی متن، تاریک و مبهم است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگر خبر، حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کومله کسب لقمه حلال و رعایت حق‌الناس را وظیفه انسان‌ها دانست گفت : یکی از موانع رحمت الهی باقی ماندن مال مردم در زندگی انسان است که باید با اقدام عملی، انسان خود را از تیغ حق مردم برهاند.

 

وی بابیان اینکه ماه رجب عید اولیاء الهی و ماهی برای زندگی حسنه و موسم خضوع و خشوع است افزود : قدرشناسی از نسیم‌های رحمت الهی در ماه رجب از وظایف مهم رجبیون است.

 

امام‌جمعه کومله با اشاره به‌روز انرژی هسته‌ای،دستاوردهای هسته‌ای را مرهون شهدای هسته‌ای اعلام کرد و اظهار کرد : فناوری پیشرفته و صلح‌جویانه هسته‌ای به همت دانش بومی و استفاده از ظرفیت داخلی مهیا شد و وظیفه ما است که از دستاوردهای شهدای هسته‌ای پاسداری کنیم.

 

حجت‌الاسلام سلیمانی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، تأکید کرد : برای رسیدن به توسعه پایدار و اقتدار همه‌جانبه باید به توان داخلی و تولید بومی توجه کرد.

 

وی عنوان کرد : در نظام کارآمد باید نخبگان سیاسی خط بطلان بر سهم خواهی ها بکشند و خود را طلبکار نظام و مردم ندانند.

 

امام‌جمعه کومله با اشاره به سخنرانی‌های آمریکایی‌ها در خصوص آینده برجام، اضافه کرد : آینده برجام با کارشکنی‌های آمریکا و اشکالات حقوقی و فنی متن، تاریک و مبهم است.

 

سلیمانی بابیان اینکه تجلیل از شهدای مدافع حرم ، تجلیل از همه خوبی‌ها است گفت : محوری‌ترین حرف شهدای مدافع حرم، مبارزه با راحت‌طلبی‌ها و دنیاگرایی‌های برخی مردم است.