کوچک‌ترین خدشه‌ای با تبعیت از فرامین رهبری به ایران وارد نمی‌شود

فرمانده تیپ مستقل تکاوری میرزا کوچک سپاه گفت: تا زمانی که گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و وحدت بین مردم و کارگزاران حفظ شود،کوچک‌ترین خدشه‌ای به نظام، مردم و روحیه قوی مملکت وارد نمی‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار حسین مصطفی‌پور  در مراسم تجلیل از مدافعان حرم رودباری در مجتمع فرهنگی سینمایی رودبار اظهار  داشت: تا زمانی که گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و وحدت بین مردم و کارگزاران حفظ شود،کوچک‌ترین خدشه‌ای به نظام، مردم و روحیه قوی مملکت وارد نمی‌شود.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری جلوتر از همه و به‌موقع هشدارهای لازم را می‌دهند، تصریح کرد: استحاله فرهنگی، شبیخون فرهنگی و نفوذ از مسیرهای پنهان که دشمن دنبال می‌کند را ایشان به‌خوبی رصد کرده‌اند و در حالی که دشمن با حقه بازی و ایجاد سایه ابهام می‌خواهد دوگانگی ایجاد کند، به‌واسطه شناخت درست مسیر توسط  رهبرمعظم انقلاب، در کمترین زمان توطئه‌ دشمنان نقش بر آب می‌شود.

وی بسیج را چشمه جوشان دانست که امام خمینی(ره) بنا گذاشتند و افزود: بسیج چشمه جاری‌ و حامی نظام اسلام و ولایت است و انتهایش به قیام امام زمان(عج) وصل می‌شود.

مصطفی‌پور با بیان اینکه حامی تمام مسلمانان و مستضعفان جهان در دورترین نقاط هستیم و وظیفه ماست که از هر مظلومی در مقابل گردن‌کشان حمایت کنیم، اظهار کرد: مدافعان حرم رزمندگان و بسیجیانی هستند که با اراده کامل تصمیم راسخ، همت و جدیت در دفاع از حریم ولایت حضور پیدا می‌کنند.

فرمانده تیپ تکاور میرزا کوچک خان لنگرود بیان کرد: نظم، انضباط و پا به‌کار بودن مدافعان حرم به‌قدری زیاد است که روز اول با روز آخر حضورشان از نظر روحی و روانی هیچ فرقی ندارد و به برکت شهدا و اهل بیت در قلب تک تک آن‌ها شادابی و خوشحالی وجود دارد.

وی با اشاره به افتخار‌آفرینی مدافعان حرم گیلانی گفت: حمایت از تمام یگان‌های منطقه جنوب حلب را یگان میرزا کوچک عهده‌دار شد و این مسئولیت را به نحو احسن و با موفقیت انجام دادند.