خط امام (ره) با خواب و خاطره القا نمی‌شود / خواب سازش با آمریکا تعبیر نمی‌شود

نماینده ولی فقیه و تولیت مسجد جمکران گفت: با خواب و خاطره می‌خواهند القا کنند اگر امام (ره) بود به خواسته آن‌ها عمل می‌کرد اما خط امام (ره) در وصیت‌نامه ایشان مشخص است.

کد خبر : 5273
تاریخ انتشار : شنبه 17 خرداد 1393 - 6:02

به گزارش لنگرنیوز ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان پنجشنبه شب در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و ۱۵ خرداد ماه، اظهار داشت: در شرایط حاضر نیاز است اندیشه‌های امام (ره) را بیشتر مرور کنیم. ملاک و شاخص دوست و دشمن در کلام امام (ره) مشخص است.

رحیمیان با بیان اینکه تمام انبیای الهی برای حاکمیت خداوند و نفی طاغوت مبعوث شدند، تصریح کرد: برخورد قاطع با تمام مستکبران و مهربانی با مستضعفان در اندیشه‌های امام (ره) موج می‌زد.

نماینده ولی فقیه و تولیت مسجد جمکران دشمن را از کسب دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران عصبانی خواند و بیان کرد: دشمن از شدت ناراحتی می‌خواهد خودکشی کند.

نماینده ولی فقیه و تولیت مسجد جمکران به ساقط کردن دولت قانونی در مصر و رفتارهای دوگانه غرب اشاره کرد و گفت: در سوریه از ابتدا اعلام می‌کنند انتخابات را قبول نداریم. همچنین پاکستان دارای بمب اتمی است اما دنیای غرب درباره بمب اتم در پاکستان مخالفتی نکرده است.

*خواب سازش با آمریکا تعبیر نمی‌شود

وی سازش با آمریکا را خواب و خیال خواند و یادآور شد: آنها که ادعای پیروی از خط امام (ره) را دارند بدانند امام راحل فرمودند خواب سازش با آمریکا تعبیر نمی‌شود.

رحیمیان با بیان اینکه بعضی از افراد می‌خواهند امام (ره) را با خود تطبیق دهند، اظهار داشت: با خواب، خاطره و شیوه‌های مختلف می‌خواهند القا کنند اگر امام (ره) بود به خواسته آن‌ها عمل می‌کرد، اما خط امام (ره) در وصیت‌نامه ایشان مشخص است.

نماینده ولی فقیه و تولیت مسجد جمکران صحیفه نور امام (ره) را ملاک صحیح بودن خاطره افراد با امام (ره) دانست و بیان کرد: برخورد امام (ره) با مستکبران در صحیفه نور مشخص است. قرن حاضر بنا به فرموده امام (ره) قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است و امام راحل طبق سنت‌های قطعی در قرآن مطالب را بیان فرمودند.

نماینده ولی فقیه و تولیت مسجد جمکران با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با قاطعیت مسیر را ترسیم فرمودند، خاطرنشان کرد: آمریکا و دنیای غرب با فساد حاکم بر آن جوامع در آینده نه‌چندان دور متلاشی می‌شوند.

*حفظ انقلاب تکلیف شرعی است

نماینده ولی فقیه و تولیت مسجد جمکران حفظ انقلاب اسلامی را تکلیف شرعی عنوان کرد و افزود: امام (ره) با کسی عقد اخوت نبسته بودند.

وی با اشاره به زیر سئوال بردن حکم قصاص توسط جبهه ملی، اظهار داشت: امام (ره) با صدور بیانیه‌ای حکم ارتداد جبهه ملی به دلیل انکار احکام الهی را صادر کردند. در ماه‌های گذشته موضوع مذکور دوباره در یکی از روزنامه‌ها تکرار شد و بعضی از مسئولان از توقیف آن روزنامه اظهار تأسف کردند.

نماینده ولی فقیه و تولیت مسجد جمکران به نهضت آزادی و ادعای خط امام (ره) و عضویت در دفتر امام (ره) اشاره کرد و گفت: امام (ره) در مورد نهضت آزادی فرمودند که صلاحیت هیچ امر قانون‌گذاری و دولتی را ندارند و ضرر آن‌ها به دلیل اینکه متظاهر به اسلام هستند از گروهک‌های دیگر حتی از منافقین بیشتر است.

رحیمیان با اشاره به رحلت امام (ره) با دلی آرام و قلبی مطمئن، تصریح کرد: امام (ره) نسبت به آینده احساس آرامش داشتند زیرا آینده دارای دو رکن مردم و رهبری است.

نماینده ولی فقیه و تولیت مسجد جمکران به راهپیمایی ۲۲ بهمن ملت ایران در ۳۵ سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: دنیا از پایداری مردم ایران متحیر شده است.

وی پیوند نسل سوم و چهارم انقلاب با ولایت فقیه نسبت به نسل نخست را مستحکم‌تر دانست و اظهار داشت: پس از ۲۵ سال از رحلت امام (ره) متوجه می‌شویم نوید این روزها داده شده بود.

*دنیا به قدرت جمهوری اسلامی معترف است

رحیمیان با بیان اینکه امروز دنیا به قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف می‌کند، تصریح کرد: مدت ۳۵ سال است که مستکبران عالم در عرصه‌های مختلف تمام تلاش خود را برای ساقط کردن نظام اسلامی به‌کار گرفته‌اند اما در تمام عرصه‌ها ایران برنده بوده است و این قدرت با تکیه به مردم، اندیشه‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری به دست آمده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.