راهپیمایی مردم در ۲۲ بهمن ، برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد

نماینده مجلس شورای اسلامی حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را عاملی برای ناامیدی دشمنان انقلاب و نظام عنوان کرد. به گزارش لنگرنیوز ، مهرداد بائوج‌لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،‌ با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، از آحاد مردم برای حضور در این راهپیمایی دعوت کرد. […]

نماینده مجلس شورای اسلامی حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را عاملی برای ناامیدی دشمنان انقلاب و نظام عنوان کرد.

به گزارش لنگرنیوز ، مهرداد بائوج‌لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،‌ با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، از آحاد مردم برای حضور در این راهپیمایی دعوت کرد.

 

وی از لزوم ریشه‌یابی علل دشمنی برخی کشورهای غربی با جمهوری اسلامی ایران سخن گفت و اظهار داشت: یکی از دلایل دشمنی آنها حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب است. زیرا حضور مردم باعث استمداد حرکت انقلاب شده است.

 

نماینده مردم لنگرود در مجلس راهپیمایی فردای ۲۲ بهمن را برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و افزود: دشمنان انقلاب و نظام با همین حضور و استمرار حرکت انقلاب احساس خطر کرده‌اند.

 

لاهوتی اضافه کرد: حرکت‌های مردم ایران برای کشورهای دیگر به عنوان یک حرکت بزرگ مردمی پذیرفته می‌شود و همین عاملی برای ترس دولت‌های استکباری شده است.

 

وی تأکید کرد که حضور مردم در صحنه بار دیگر ناامیدی دشمنان انقلاب و نظام را در پی خواهد داشت.