ریاست “لاریجانی” مورد تایید طیف‌های مختلف مجلس است

نماینده لنگرود از برگزاری جلساتی با محوریت رهروانی‌ها و باحضور جریان‌های سیاسی متنوع در مرکز پژوهش‎های مجلس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،”مهرداد لاهوتی” نماینده لنگرود در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه نشست‌هایی در ادامه جلسات فراکسیون رهروان ولایت با حضور نمایندگان فعلی و منتخب مجلس برگزار می‌شود، گفت: جلسه روز گذشته لاریجانی با حدود چهل نفر از نمایندگان نیز در همین راستا برگزار شد.

وی بیان داشت: قرار شد این جلسات با محوریت مرکز پژوهش‌های مجلس ادامه پیدا کند و امروز نیز جلسه‌ای در همین مکان تشکیل خواهد شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در ادامه با اشاره به موضوعات مطرح شده در این جلسات تصریح کرد: بحث‌هایی در رابطه با انتخابات هیئت رئیسه مجلس نیز انجام شد و در نهایت بر روی ریاست لاریجانی نمایندگان حاضر به جمع‌بندی رسیدند.
عضو کمیسیون عمران ادامه داد: نمایندگانی با گرایش‌های اصلاح‌طلبی معتدل، مستقلان و اصولگرایانی مانند حاجی‌بابایی در این جلسات شرکت کردند.
لاهوتی همچنین تاکید کرد: لاریجانی به دلیل داشتن تجربیات گسترده، توان مدیریتی و آگاهی از قوانین مجلس می‌تواند رای بالایی را برای ریاست مجلس کسب کند.

نماینده لنگرود خاطرنشان کرد: طی جلساتی که تاکنون داشته‌ایم به این نتیجه رسیدیم که اقتصاد در تمامی زمینه‌ها باید در اولویت کاری مجلس قرار گیرد.

انتهای پیام/