کلنگ زنی ۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان لنگرودی/ ساخت یکصد روزه پروژه

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنگرود هزینه اجرای هر واحد مسکونی را ۳۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: قرار است این تعداد از واحدهای مسکونی ظرف مدت ۱۰۰ روزه ساخته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنگرود در حاشیه مراسم کلنگ زنی مسکن ویژه محرومان شهرستان به خبرنگار شبستان گفت: هر قدمی که برای رفع مشکلات نیازمندان جامعه برداشته شود، اجر زیادی در بر خواهد داشت.
وی با بیان اینکه مرتفع کردن دغدغه مسکن مددجویان به‌طور قطع زمینه تأثیرگذاری بیشتر برای انجام کارهای مهم‌تر در حوزه‌های  مختلف را فراهم می کند، اظهار کرد: این کار با هدف رسیدگی و احداث مسکن مناسب برای جامعه هدف  و خدمات رسانی به بخش های مختلف جامعه در راستای عمق بخشی داخلی انقلاب اسلامی انجام می شود.
طاهر اعتمادی، هزینه اجرای هر واحد مسکونی براساس زیربنای ۵۰ مترمربع را ۳۰ میلیون تومان عنوان و اذعان کرد: از این مبلغ ۱۵ میلیون تومان را سپاه و مابقی نیز از طریق اصناف، بازاریان، خیرین و مشارکت کل اقشار شهرستان انجام می شود.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنگرود با بیان اینکه مراسم کلنگ زنی  ۴۰ واحد مسکونی ویژه محرومین شهرستان امروز انجام شد، تصریح کرد: قرار است این تعداد از واحدهای مسکونی ظرف مدت ۱۰۰ روز ساخته شود.