زمینه حضور دشمنان با نوع رفتار و اعمال مردم فراهم می شود/آزادسازی نبل و الزهرا، موجب خوشحالی جهان اسلام شد

سردار حق بین اظهار کرد: زمینه حضور دشمنان با نوع رفتار و اعمال مردم فراهم می شود و شک نکنید اگر اتفاق تلخ دیگری نظیر فتنه ۸۸ در داخل کشور رخ دهد فکر نفوذ و ورود به ایران در سرشان به‌وجود می‌آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق‌بین ظهر امروز در یادواره ۱۶۰ شهید اهل سنت استان گیلان اظهار داشت: شعار امام(ره) وحدت امت بود و می‌فرمدند که باید وحدت بین امت اسلامی حاکم باشد.

وی با بیان اینکه کسانی‌که اختلاف بین شیعه و سنی را به راه می‌اندازند نمونه بارز دشمن هستند و می‌خواهند راه  را برای دشمنان باز و هموار کنند، افزود: ما امروز در جامعه اسلامی این ظرفیت را داریم که بخواهیم الگوسازی کنیم و پیام وحدت را به مردم سراسر دنیا برسانیم.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه برکت جامعه اسلامی حاصل خون شهدا است و مسئولان نیز با تلاش مضاعف در راستای اقتصادی مقاومتی تلاش کنند، تصریح کرد: همه ما نظامیان با حداقل احتمال اینکه دشمنان به مرزهای آبی و خاکی ما حمله کنند با تمام قوا و امکانات آماده دفاع هستیم.

سردار حق بین اظهار کرد: زمینه حضور دشمنان با نوع رفتار و اعمال مردم فراهم می شود و شک نکنید اگر اتفاق تلخ دیگری نظیر فتنه ۸۸ در داخل کشور رخ دهد فکر نفوذ و ورود به ایران در سرشان به‌وجود می‌آید.

وی با بیان اینکه  با ورود به سوریه می‌بینید که سربازان جهان اسلام از کشورهای گوناگون در حال جنگیدن هستند، گفت: ما باید در همه عرصه‌ها آنچنان مقتدر باشیم که راه نفوذ دشمنان را ببندیم.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه مسئولان ما باید با تدبیرشان فکری برای فرهنگ جامعه اسلامی و جوانان کنند، تصریح کرد: امروز اگر بخواهیم در عرصه دفاعی مصالحه کاری کنیم مطمئناً ضرر می‌کنیم و  دشمن به مرزهای ما هجوم می‌آورد.

سردار حق‌بین با بیان اینکه ما امتحان خود را در عرصه عمل پس دادیم و مطمئناً پیروز بوده‌ایم، خاطر نشان کرد: ما ثابت کرده‌ایم که مرزهای ما معطوف به مرزهای کشور نیست و توانستیم در ۲۰۰۰ کیلومتر دورتر از مرزهای کشور به دفاع از اسلام بپردازیم.

وی اظهار داشت: در آزادسازی نبل الزهرا بیش از چندهزار زن و دختر و جوانان اسیر بودند و روزانه شهید می‌شدند و با آزادسازی این منطقه جهان اسلام خوشحال شدند.

انتهای پیام/